2410
2553
عنوان

جنین ۹ هفته ی خودم و سقط کردم حالا دارم میمیرم از عذاب وجدان

| مشاهده متن کامل بحث + 20356 بازدید | 167 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

متناقضه حرفات كه. 😐

"هلیا! احساس رقابت، احساس حقارت است. بگذار که هزار تیرانداز به روی یک پرنده تیر بیندازند. من از آنکه دو انگشت بر او باشد، انگشت بر می‌دارم. بگذار آنچه از دست رفتنی‌ست از دست برود".     نادر ابراهيمي
2720

زیاد خودتو ناراحت نکن سعی کن سرگزم ب چیزا دیگه بشی من دوتا سقط داشتم البته تو هفته س و چهار شرایطو میفهمم اما نگران نباش دوباره خدا بهت بچه میده منم الان نینی دارم ۵هفته شد امروز گریه دیگه سودی نداره خودتو تقویت کن و دیگه هرگز سقط انجام نده و اروم باش عزیزم

2714

بعد آخه جنين دو ماهه جنسيتش مشخص نيس قاطي اون همه همه لخته و خون. همه ش يه بند انگشته. نمي دونم اين حرفا چيه جديدن ميزنن ني ني سايتيا

"هلیا! احساس رقابت، احساس حقارت است. بگذار که هزار تیرانداز به روی یک پرنده تیر بیندازند. من از آنکه دو انگشت بر او باشد، انگشت بر می‌دارم. بگذار آنچه از دست رفتنی‌ست از دست برود".     نادر ابراهيمي
واسه من سقط نميشه پي چرا  تو خوابيدي يا راه رفتي

منم با قرص سقط کردم

تا لحظه آخر ک سقط شد طناب مبزدم درازنشست میرفتم حلقه میزدم کیسه آب گرم میزاشتم ی لحظه هم استراحت نکردم ولی شکر خدا بدون درد سقط شد اذبت نشدم اذیتش فقط خستگی بود ک بعدش خابیدم 

همسرم دلیل من است. 💜🌱
منم با قرص سقط کردم تا لحظه آخر ک سقط شد طناب مبزدم درازنشست میرفتم حلقه میزدم کیسه آب گرم میزاشتم ...

إ پس من بلند شم راه برم 

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706