2410
2553

😭😭سلام

من خریت کردم خریت 😭😭🤦‍♀️🤦‍♀️

مادر شوهر پدر شوهرم میفهمیدن به درک بابام میفهمید اسمم نمیاورد بازم به درک تو عقد بودم به جهنم ابروم میرف به درکککک ۱۵ سالم بود خو بود که بود پول نداشتیم خونه نداشتیم وسایل نداشتیم وقت نداشتیم مهم نبــــــــــــــــــــــــــــــــــود مهم نبود به خدا 😭😭😭 اما من خر تحت تاثیر حرفای مردم قرار گرفتم چیکار کنم اخه

بعد اینهمه دعا که بچم پسر بشه اینکار و کردم و جنینم که دفع شد دیدم پسره 😭😭😭😭 

خدایا من و ببخش خاهش میکنم😭😭😭

دارم دیوونه میشم نمیتونم با کسیم درد و دل کنم اخهههه😭😭😭

کار هر دقیقه ی من و شوهرم و مادرم گریس 😭😭🤦‍♀️

چیکار میکردم وقتی همش حرف میشنیدم همش سر کوفت همش غر همش دعوا به خدا خسته شده بودم روانیم کردن مجبور شدم مجبوررررررر

دعا کنین خدا ببخشه من و من دعای توبه رو خوندم میخام طلامم برا دیش بدم فقط خدا ببخشه من و همین 

اگه دیگه نتونم بچه دار شم چی بخدا دیوونه میشم میمیرم الانم بس جوش زدم دارم دق میکنم چشام میسوزههه همش تیر میکشع

فقط میخام بگم من کردم غلط کردم به خدا دارم دق میکنم اونایی که الان قصدش و دارین نکنین بخدا پشیمون میشین پشیمونیم سودی نداره

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۹ هفته معلومه مگه؟

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...
2720

حالا دیگه کار از کار گذشته 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

من تجربه سقط نداشتم ولی گلم کاریه که شده تحت نظر پزشک باش تا دوباره ببینی باردار میشی در آینده یا نه هرموقع خدابخاد خودش بهت بچه میده مگه نمیگی عقد بودم مگه ناخاسته نبوده چطور پس جنسیت مشخص کردیت

2714

خب زود مراسم ساده میگرفتی میرفتی سر خونه زندگیت.

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...

پشیمونی سودی نداره

حالا که شده

برو هی سر بکوب زمین بگو غلط کردم

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              

چون پسر بود اینقدر عذاب وجدان داری!!؟عجبااااا!؟!!!

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤
2706