1345
1341
عنوان

جنین ۹ هفته ی خودم و سقط کردم حالا دارم میمیرم از عذاب وجدان

| مشاهده متن کامل بحث + 2349 بازدید | 167 پست
به همدیگه حلالید درسته !!!!  ولی منظورش اینه حواستون رو بدید که اینجوری گناه وار نشید تو عقد ر ...

بله متوجه منظورش شدم

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم 
حالا اگه دختر بود دلت نمی سوخت؟! خدایا ببین بچه رو شوهر دادن اینم نتیجه ش انگار عروسكشو گم كرده🤦‍♀ ...

دقیقااا

نمیدونم ولله اخه 15 سال سنی نیست ک بخاد همخوابه بشه با یه مرد . خدایا توووووبه 

چرا اینجوری شده دوره زمونه !!!

خدا جووونم شد 11سال پس من کی مادر میشم التماس دعا از همه منتظرا 

سرش از تنش جدا اومد بعدشم الان رو دستمال اینشکلی شده چسبیده بود کشیدم دستمال و اینجوری شدش وگرنه سالم بود و خونی نبود یکمم خشک تر شده و کوچولو شده اگه دقت کنی میتونی بفهمی پسره تو عکس نمیتونستم بهتر ازین بندازم اما بازم خب

دارم دیوونه میشم این شکلی میبینمش دیروز سالم بود و اینجوری نبود 

الان همچیش قاطی شده با هم فردا هم میخاییم جایی خاکش کنیم از خادمای حرم پرسیدم گفتن باید چال بشه

..

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

برو دکتر زنان که مشکلی برای بارداریای بعدیت پیدا نکنی. سرسری بگیری ممکنه تو بزرگسالی با مشکل مواجه شی.

از این به بعدم کاند‌وم استفاده کنین. کلی فیلم برای آموزش نحوه استفاده‌ش هست. برین ببینین یاد بگیرین.

هر وقت تواناییش رو داشتین و دعوا نداشتین و زندگیتون سالم بود ایشالا نی‌نی میاد.

الآن حتما برو سونوگرافی و دکتر زنان. حتما هم کاند‌وم استفاده کنین چون اگر همین الآن دوباره باردار شی احتمال سقط رو بیشتر و بیشتر می‌کنی.

اگر تاپیک دروغ می‌زنین و باهاش کسیو دلخون می‌کنین بدونین که حق‌الناس گردنتونه.
به همدیگه حلالید درسته !!!!  ولی منظورش اینه حواستون رو بدید که اینجوری گناه وار نشید تو عقد ر ...

خواهر به كي مي گي؟!

مادر اين دختر ، بچه رو شوهر داده به جاي جلوگيري سقط يادش داده🤦‍♀️

1350
سرش از تنش جدا اومد بعدشم الان رو دستمال اینشکلی شده چسبیده بود کشیدم دستمال و اینجوری شدش وگرنه سال ...

واي خجالت بكش

تو آدم كشتي حالا همه ش نگران پسر بودنشي

خدايا چي مي بينيم؟!

من رفتم

اه

بارداري قربونت برم اين چرت و پرتارو نخون برا امضات عزيزم اَللّهُمَّ   صَلِّ   عَ ...

مرسی گلم ممنونتم😍

بیخیال دیگه عادت کردیم به بچه های حامله و رنگ و وارنگ تو نی نی سایت  

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاله های گل و مهربون،دوستای عزیزم برای سلامتی نی نیم یک صلوات میفرستید؟ممنونتونم😘
خواهر به كي مي گي؟! مادر اين دختر ، بچه رو شوهر داده به جاي جلوگيري سقط يادش داده🤦‍♀️

مادر من ؟

اون اصلا چیزی نگفت خودم کردم مادرم فق امروز خبر دار شد 😕😕

..
سرش از تنش جدا اومد بعدشم الان رو دستمال اینشکلی شده چسبیده بود کشیدم دستمال و اینجوری شدش وگرنه سال ...

جنین رو الآن خاک نکنین. ببرین دکتر ببینین نیازه بره برای پاتولوژی یا خیر. البته چون سقط با دارو بوده احتمال قوی نیاز نیست.

1376

اخی خدایا چرا اینکارو کردی باهاش اخه   

دیدمش موهای تنم ک هیچی موهای سرمم سیخ شد 

چشاشو ببین خدا   

خدا جووونم شد 11سال پس من کی مادر میشم التماس دعا از همه منتظرا 
واي خجالت بكش تو آدم كشتي حالا همه ش نگران پسر بودنشي خدايا چي مي بينيم؟! من رفتم اه

عی بابا برا اونایی گفتم که میگن تو شعر میی که معلوم میشد بعدشم کسی مجبورتون نکرده بیایین ببینین بعدش هی غر بزنین

..
مادر من ؟ اون اصلا چیزی نگفت خودم کردم مادرم فق امروز خبر دار شد 😕😕

ولی مادرتون مسئول بودن زمانی که شما تو نوجوونی به عقد کسی در اومدین بهتون شیوه پیشگیری و استفاده از کاند‌وم یاد می‌داد.

1226
عی بابا برا اونایی گفتم که میگن تو شعر میی که معلوم میشد بعدشم کسی مجبورتون نکرده بیایین ببینین بعدش ...

من به نوبه ي خودم خداروهزار بار شاكرم كه بچه اي مثل تو مادر نشد

باي

چقدر بد صحبت میکنید...‌‌

هرکس ممکنه همچین تصمیمی رو بگیره!!!!!!!!!!!!!

دعا کنید این موقعیت پیش نیاد واستون!!!!

انقدم قضاوت نکنید!!!!

خودتو پیدا کن....واسه بقیه چیزا گوگل هست.
1339