1428
1389

😭😭سلام

من خریت کردم خریت 😭😭🤦‍♀️🤦‍♀️

مادر شوهر پدر شوهرم میفهمیدن به درک بابام میفهمید اسمم نمیاورد بازم به درک تو عقد بودم به جهنم ابروم میرف به درکککک ۱۵ سالم بود خو بود که بود پول نداشتیم خونه نداشتیم وسایل نداشتیم وقت نداشتیم مهم نبــــــــــــــــــــــــــــــــــود مهم نبود به خدا 😭😭😭 اما من خر تحت تاثیر حرفای مردم قرار گرفتم چیکار کنم اخه

بعد اینهمه دعا که بچم پسر بشه اینکار و کردم و جنینم که دفع شد دیدم پسره 😭😭😭😭 

خدایا من و ببخش خاهش میکنم😭😭😭

دارم دیوونه میشم نمیتونم با کسیم درد و دل کنم اخهههه😭😭😭

کار هر دقیقه ی من و شوهرم و مادرم گریس 😭😭🤦‍♀️

چیکار میکردم وقتی همش حرف میشنیدم همش سر کوفت همش غر همش دعوا به خدا خسته شده بودم روانیم کردن مجبور شدم مجبوررررررر

دعا کنین خدا ببخشه من و من دعای توبه رو خوندم میخام طلامم برا دیش بدم فقط خدا ببخشه من و همین 

اگه دیگه نتونم بچه دار شم چی بخدا دیوونه میشم میمیرم الانم بس جوش زدم دارم دق میکنم چشام میسوزههه همش تیر میکشع

فقط میخام بگم من کردم غلط کردم به خدا دارم دق میکنم اونایی که الان قصدش و دارین نکنین بخدا پشیمون میشین پشیمونیم سودی نداره

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

..

عزيزم با قرص سقط كردي

تيكر كنكورمه🙈ميشه برام دعا كني امسال پزشكي قبول شم !؟بزرگترين آرزومه😍❤️نذر كردم اگه دكتر شدم بخشي از حقوقمو به خانواده هاي نيازمند بدم و از كسايي كه توان مالي ندارن هيچ پولي نگيرم و يكسال به بچه هاي كنكوري مشاوره رايگان بدم 🙈خدا كنه هرچي صلاحمه پيش بياد🤩با وجود ٧٠٠هزار نفر شركت كننده خودمو باختم 😪توروخدا بهم اميد بدين💋🙈

۹ هفته معلومه مگه؟

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

حالا دیگه کار از کار گذشته 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
1436

من تجربه سقط نداشتم ولی گلم کاریه که شده تحت نظر پزشک باش تا دوباره ببینی باردار میشی در آینده یا نه هرموقع خدابخاد خودش بهت بچه میده مگه نمیگی عقد بودم مگه ناخاسته نبوده چطور پس جنسیت مشخص کردیت

1432

پشیمونی سودی نداره

حالا که شده

برو هی سر بکوب زمین بگو غلط کردم

عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو  عِجقم🙊آخایی  عجیجم  پِری  آقایی  آز  سز  اپی😳خخخخ😤ازد😞تودلی😩پسمل😏دخمل😕                                        😩کاربریم رو بعلت گفتن حرفهای چیزدار ترکوندن😞                                  🌹خدایا صدای افکار آدمها را خاموش کن تا صدای تورا بشنوند؛آنقدر غرق در قضاوتند😞                           🌷آنکه میگفت ندانست؛آنکه دانست زبان بست   💃زندگی پیشنهادیه که یبار بیشتر بهت داده نمیشه پس درست ازش استفاده کن😍😍  

چون پسر بود اینقدر عذاب وجدان داری!!؟عجبااااا!؟!!!

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤
1391

متناقضه حرفات كه. 😐

"هلیا! احساس رقابت، احساس حقارت است. بگذار که هزار تیرانداز به روی یک پرنده تیر بیندازند. من از آنکه دو انگشت بر او باشد، انگشت بر می‌دارم. بگذار آنچه از دست رفتنی‌ست از دست برود".     نادر ابراهيمي
من با قرص سقط کردم  خیلی بد بود

واسه من سقط نميشه پي چرا 

تو خوابيدي يا راه رفتي

تيكر كنكورمه🙈ميشه برام دعا كني امسال پزشكي قبول شم !؟بزرگترين آرزومه😍❤️نذر كردم اگه دكتر شدم بخشي از حقوقمو به خانواده هاي نيازمند بدم و از كسايي كه توان مالي ندارن هيچ پولي نگيرم و يكسال به بچه هاي كنكوري مشاوره رايگان بدم 🙈خدا كنه هرچي صلاحمه پيش بياد🤩با وجود ٧٠٠هزار نفر شركت كننده خودمو باختم 😪توروخدا بهم اميد بدين💋🙈

زیاد خودتو ناراحت نکن سعی کن سرگزم ب چیزا دیگه بشی من دوتا سقط داشتم البته تو هفته س و چهار شرایطو میفهمم اما نگران نباش دوباره خدا بهت بچه میده منم الان نینی دارم ۵هفته شد امروز گریه دیگه سودی نداره خودتو تقویت کن و دیگه هرگز سقط انجام نده و اروم باش عزیزم

1331