1421
1389
عنوان

جنین ۹ هفته ی خودم و سقط کردم حالا دارم میمیرم از عذاب وجدان

| مشاهده متن کامل بحث + 2403 بازدید | 167 پست

بعد از زایمان هنوز شکمت بزرگه ؟ من از ماماشاپ گن خرید برای شکمم فقط ۲ ماه استفاده کردم، معجزه کرد. 

کلی گن دارن که همشونم ترکه. من که واقعا راضی بودم

حتما سر بزنید

ار️😣😔

چجوري گلم من از ساعت ٥گذاشتم يه قطره خونم نيومده

تيكر كنكورمه🙈ميشه برام دعا كني امسال پزشكي قبول شم !؟بزرگترين آرزومه😍❤️نذر كردم اگه دكتر شدم بخشي از حقوقمو به خانواده هاي نيازمند بدم و از كسايي كه توان مالي ندارن هيچ پولي نگيرم و يكسال به بچه هاي كنكوري مشاوره رايگان بدم 🙈خدا كنه هرچي صلاحمه پيش بياد🤩با وجود ٧٠٠هزار نفر شركت كننده خودمو باختم 😪توروخدا بهم اميد بدين💋🙈

بعد آخه جنين دو ماهه جنسيتش مشخص نيس قاطي اون همه همه لخته و خون. همه ش يه بند انگشته. نمي دونم اين حرفا چيه جديدن ميزنن ني ني سايتيا

"هلیا! احساس رقابت، احساس حقارت است. بگذار که هزار تیرانداز به روی یک پرنده تیر بیندازند. من از آنکه دو انگشت بر او باشد، انگشت بر می‌دارم. بگذار آنچه از دست رفتنی‌ست از دست برود".     نادر ابراهيمي
1401
واسه من سقط نميشه پي چرا  تو خوابيدي يا راه رفتي

منم با قرص سقط کردم

تا لحظه آخر ک سقط شد طناب مبزدم درازنشست میرفتم حلقه میزدم کیسه آب گرم میزاشتم ی لحظه هم استراحت نکردم ولی شکر خدا بدون درد سقط شد اذبت نشدم اذیتش فقط خستگی بود ک بعدش خابیدم 

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم 
منم با قرص سقط کردم تا لحظه آخر ک سقط شد طناب مبزدم درازنشست میرفتم حلقه میزدم کیسه آب گرم میزاشتم ...

إ پس من بلند شم راه برم 

تيكر كنكورمه🙈ميشه برام دعا كني امسال پزشكي قبول شم !؟بزرگترين آرزومه😍❤️نذر كردم اگه دكتر شدم بخشي از حقوقمو به خانواده هاي نيازمند بدم و از كسايي كه توان مالي ندارن هيچ پولي نگيرم و يكسال به بچه هاي كنكوري مشاوره رايگان بدم 🙈خدا كنه هرچي صلاحمه پيش بياد🤩با وجود ٧٠٠هزار نفر شركت كننده خودمو باختم 😪توروخدا بهم اميد بدين💋🙈
1376
واسه من سقط نميشه پي چرا  تو خوابيدي يا راه رفتي

منم راه رفتم زياد و دردم داشتم از يه جايي به بعد. فكر كنم ١-٢ ظهر شروع كردم به خوردن قرصا، ١٠ شب سقط شد

"هلیا! احساس رقابت، احساس حقارت است. بگذار که هزار تیرانداز به روی یک پرنده تیر بیندازند. من از آنکه دو انگشت بر او باشد، انگشت بر می‌دارم. بگذار آنچه از دست رفتنی‌ست از دست برود".     نادر ابراهيمي
1403
نکنید اینکارو گناه داره طفلی😭

عزیزم هرکسی واس کاری ک میکنه دلیل داره

من میدونسم بچم ب دنیا بیاد بدبخت میشه تو این شرایط خودمم بدبخت تر ازونی ک بودم میشدم

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم 
1339