2726
عنوان

شما بگین حق با کیه

186 بازدید | 16 پست

شوهرم افتاده دنبال کلاس زبان و دوره های بین المللی که بره خارج از کشور 

من از دانشگاه انصراف دادم که بشینم بخونم پزشکی بیارم یعنی عملا لیسانس ندارم 

حالا به من میگه درسو ول کن برو کلاس زبان یه مدرک فنی حرفه ای هم بگیر تا بریم خارج از کشور ولی من بهش اعتماد ندارم از این نظر که مردی نیست که بشه تو شرایط سخت بهش اعتماد کرد و اگه یک درصد اونور منو ول کنه عملا هیچ کاری نمیتونم بکنم منم گفتم من تا خودم به یه درامد و شغل  قابل اعتماد نرسم باهات نمیام میگه اگه اینطوره بهتره جدا بشیم من ۲۵ سالمه و اون ۳۴ سالشه و هی میگه واسه من دیر شده

چیکا  کنم ؟؟؟؟

ینی چی ک ولت کنه

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اونور ادامه تحصیل برای رشته های مهندسی بده هم اسون تره هم بازار کارش بهتر 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

به نظرم ریسک نکن ..نه رو شوهر شما و نه هیچ کس دیگه نمیشه حساب کرد ..و مردهای بلند پرواز بیشتر آلارم خطر اتفاقا میدن ...اصلا از کجا معلوم به طور حتم شما هم بری ؟؟اونوقت شماهم وقتو از دست میدی شما هم دیگه 25 سالته کم نیسا

تو چهار سال زندگی مشترک حس اعتمادمو جلب نکرده و همیشه اولویت خودش بوده

پس اگه ابنطور حس میکنی نرو..برای کار میره یا تفریح؟هرچند فامیلای ما هرکس رفته با کلی پول رفته ولی با موجودی صفر برگشته نتونسته بمونه

یه صلوات مهمونم کنید💕
2706