2733
2739

شنیدم بلیچینگ خیلی آزار دهنده اس

کامپوزیت هم هم هزینه اش بالاس هم خیلی مراقیت میخواد...یه روش شنیدم خود دندانپزشکی ها دارن مواد میذارن روی دندونا...میگن گیاهیه همچین چیزی...بیایین تجربه هاتونو بگین

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بلیچینگ و کامپوزیت هر دو رو تجربه اش رو دارم. چه چیز بلیچینگ آزاردهنده است؟فقط زیر دستگاه باید حد ...

شنیدم میگن خیلی دستگاه اذیت میکنه... زود برمیگرده... سر درد میاره 

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑
2731
من بلیچینگ و کامپوزیت هر دو رو تجربه اش رو دارم. چه چیز بلیچینگ آزاردهنده است؟فقط زیر دستگاه باید حد ...

کامپوزیت دندونو تراش میدن؟من شنیدم خیلی درد داره؟مینای دندانم حساس میکنن؟

شنیدم میگن خیلی دستگاه اذیت میکنه... زود برمیگرده... سر درد میاره 

باید حوصله به خرج بدی دیگه درد که نداره می خوای گوشی و هندزفری ببر سرت گرم باشه. دیگه این کمترین درد سر خوشگلی هست . واسه من که دو سه سال موندگاری داشت بعد هم هنوز اثرش بود کامپوزیت کردم. البته من خیلی رعایت می کنم بعد مواد رنگی مثل قهوه و پفک و...سریع دندونام رو تمیز می کنم و مسواک هم مرتب می زنم

کامپوزیت دندونو تراش میدن؟من شنیدم خیلی درد داره؟مینای دندانم حساس میکنن؟

نه عزیزم لمینیت دندون رو تراش می دن. کامپوزیت مگر اینکه ناهنجاری داشته باشید با کمی تراش اصلاحش کنن وگرنه من که اصلا تراش نداد دکترم . درد که اصلا نداره من که چیزی متوجه نشدم. البته همه اینها به مهارت و انصاف دکتر هم بستگی داره

2738
نه عزیزم لمینیت دندون رو تراش می دن. کامپوزیت مگر اینکه ناهنجاری داشته باشید با کمی تراش اصلاحش کنن ...

سلام کامپوزیت با موادی که واسه پر کردن دندون استفاده میشه فرق داره؟ منظورم مواد سفیده هست نه سیاهه

راسته میگن کامپوزیت رنگش سفید نمی مونه ؟

من نزدیک دوساله خوب مونده البته من هم خیلی رعایت می کنم.من از اول رنگ نچرال و طبیعی زدم اما احتمالا اونایی که خیلی غیر طبیعی سفید می کنن احتمالا کمرنگ تر میشه . البته من همون وقت کامپوزیت کردم دکتر بهم مواد هوم بلیچینگ داد توی یه سرنگ هر وقت مراسمی دعوت هستم یکم از اون مواد می زنم خیلی سفید می کنه. در کل من راضی هستم چون اصلا حوصله اورتودنسی رانداشتم. ولی در کل توصیه می کنم اگه دندونتون مشکل خاصی نداره و تا حدودی زیبایی طبیعی داره دست کاریش نکنین. من یه کم نامرتبی داشتم خیلی کم هم لک و زردی روی دندونام

بله

من دندون پنجمو دکتر عصب کشی کرد بعد میگه کامپوزیت کردم من فک کردم همون مواد سفیده که قدیم دندونو باهاش پرمیکردن. الان چه مراقبتی میخواد که خراب نشه غیر از مسواک و نخ دندون و دهانشویه

2706