2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

یک روز در میان بهتر جواب میده

درضمن نیم ساعت قبل نزدیکی یه شوهرت قهوه غلیظ بده

قبل نزدیکی بگو خودشو با آب سرد بشوره که ببخشید بیضه هاش سرد باشه

توام سردی نخور

حین نزدیکی یه بالش بزار زیره باسنت و تا نیم ساعت بعدش برندار

تجربه شدس😉

خدا آن است که ما میخواهیم    کاش ماهم همان بودیم که خدا میخواست
یک روز در میان بهتر جواب میده درضمن نیم ساعت قبل نزدیکی یه شوهرت قهوه غلیظ بده قبل نزدیکی بگو خودش ...

عشقم همه این کارارو کردم با جوش شیرینم شستشو دارم.سوالم اینه که امشبم رابطه داشته باشم یانه؟

یک روز در میان بهتر جواب میده درضمن نیم ساعت قبل نزدیکی یه شوهرت قهوه غلیظ بده قبل نزدیکی بگو خودش ...

وای خدا مردم از خنده..این متاهلی چقدررر جالبه..خدا قسمت کنه..فقط اون قسمتی که میگی بیضه هاش خنک باشه..😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅

کار خوبه خدا درست کنه..😍😍😍
اهان.مرسی عزیزم.فقط شما تجربه کردین یا کسیو دیدین ک متوالی ااشته باشن و بچه پسر باشه

خاله من  روز تخمک گذاری پشت سر هم یعنی به روز قبل روز تخمک گذاری فردای تخمک گذاری اقدام کرد الان پسر داره 

اهان.مرسی عزیزم.فقط شما تجربه کردین یا کسیو دیدین ک متوالی ااشته باشن و بچه پسر باشه

بله حتما باید امشب اقدام کنی.واسه پسر دوشب پشت سر همه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
توت فرنگیم بخور

حالا امشب بخوره همی امشبم اقدام کنه ک اثر نمیکنه 😂😂😂

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2706