2726
عنوان

جشن سیسمونی جاری🤯

| مشاهده متن کامل بحث + 947 بازدید | 53 پست

خدایی خیلی توان و انرژی  و انگیزه دارن واسه جشن سیسمونی مهمون راه دور دعوت میکنن ما اصلا جشن سیسمونی نداریم فقط یه مهمونی بعد تولد بچه هست که ولیمه میدن اونم همه نه 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راجع به اون قسمت که گفتی چیزی نگید نتونستم نگم واسه جشن سیسمونی اکو !!!!!چه ندید بدیده جاریت دیگه چار تیکه لباسو ساک و کمد این حرفارو نداره .......نری بهتره 

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
2728
راجع به اون قسمت که گفتی چیزی نگید نتونستم نگم واسه جشن سیسمونی اکو !!!!!چه ندید بدیده جاریت دیگه چا ...

آره والا این قسمتو خودمم شنیدم مخم سوت کشید گفتم حالا که اینطوره عمرا برم

آره والا این قسمتو خودمم شنیدم مخم سوت کشید گفتم حالا که اینطوره عمرا برم

کارای اینجوری اصلا خوشم نمیاد مراسم جهیزیه و سیسمونی ..حالام که رسمه ساده باشه بهتره 

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
منظورم اینه چون خاله برادرشوهرمم هست اگر من برم مادرمم همراهم هست

میدونم عزیزم نرو باشه نرو چون ادم بی ارزش میشه بره جشن سیسمونی 

همراه شو عزیز...همراه شو عزیز...تنها نمان به در.کین درد مشترک...هرگز جداجدا درمان نمی‌شود.

نه نمیرفتم صاحب مجلس دعوت نکرده پس گله ای نیست

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2706