2733
2734
عنوان

اخه چرا من؟!؟😔

628 بازدید | 24 پست

از هیچکی خوشم نمیاد 

واسم شده معضل

نزدیک سی سالمه موردهای خوبی هم پیش میاد موجه و  ادم حسابی

اما اصلا از هیچکی خوشم نمیاد هیچ گونه کششی به جنس مخالف ندارم حتی خوشتیپتریناشون هرچی ام خودمو بزور بخاطر مصالح خانواده میندازم تو رابطه باز میبینم نمیتونم اداما بدم وسطش کات میکنم..

خسته شدم دلم همخونه بی ازار میخاد از اینجا برم اصلا نمیتونم ب رابطه جنسی فکر کنم😏

آنان که آزادی را فدای امنیت می‌کنند، نه شایستگی آزادی را دارند و نه لیاقت امنیت را، و هر دو را از دست خواهند داد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه جالب ی شما! پیش روان شناس هم رفتی؟

نه 

باسوادشو سراغ داری کمک کن

هرکسی قبول نپارم

آنان که آزادی را فدای امنیت می‌کنند، نه شایستگی آزادی را دارند و نه لیاقت امنیت را، و هر دو را از دست خواهند داد.
2731
شما آسکشوال هستی احتمالا

چی هست

اینو کاش عوام بفهمن 

هی ادمو تحت فشار مزارن

نه  باسوادشو سراغ داری کمک کن هرکسی قبول نپارم

نه من اصلا قبولشون ندارم ولی به نظرم هر چی باشه از خانومای اینجا که بهتر میتونن راهنمایی کنن.به هر حال مورد شمل خیلی خاصه

برای شادی روح پدر شوهرم صلوات بفرستید لطفا
2738
من خودمم اسکشوالم

دختر لذت رابط رو نمیخاییم میگی اختلال نیست؟!

حتما درمانی داره

2706