2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم چرا خودتو بکشی که بچهاتم ضربه روحی بدتری ببینن، برو تو اجتماع بگرد یه کیس بهتر پیدا کن . 

😔😔😔نیس بخدا همشون دنبال س ک س ن

اگ یک باشه کمکم کنه طلاق بگیرم مطمعنن قبول میکنم

خودکشی از سر بد بختیه

وزن شروع۶۴        وزن فعلی ۶۰          وزن هدف۵۴
2738

[QUOTE=101666545]😔😔😔نیس بخدا همشون دنبال س ک س ن اگ یک باشه کمکم کنه طلاق بگیرم مطمعنن قبول میکنم خودکشی از سر ب ...[/QUOTE

خودکشی بیخود ترین راهه، فقط بچهات داغون میشن. الانم عکس دختررو دیدم اصلا به قیافش نمیخوره...، چرا با همچین آدمی دوست بودی

[QUOTE=101666545]😔😔😔نیس بخدا همشون دنبال س ک س ن اگ یک باشه کمکم کنه طلاق بگیرم مطمعنن قبول میکنم ...

چمددونم نمیدونستم ک هرزس کم کم فهمیدم اما از بس بی کس بودم بهش پناه بردم

چمددونم نمیدونستم ک هرزس کم کم فهمیدم اما از بس بی کس بودم بهش پناه بردم

شما نیاز به خودکشی نداری شرمنده ها ولی برو‌پیش روانشناس خو آخه عادم برا خوکشی ام نظر سنحی میکنع میخای بمیری بسمه الله یه تیغ بردار برو حموم رگتو بزن ولی چون یا زر زیادی میزنی یا جراتشو نداری این کارو نمیکنی میای برا خودت ننه من غریبم بازی در میاری 

شما نیاز به خودکشی نداری شرمنده ها ولی برو‌پیش روانشناس خو آخه عادم برا خوکشی ام نظر سنحی میکنع میخا ...

شما مثلا مردی؟

چه ادبیاتی دارید😂زر .....

🤣🤣شما هم اول دوتا کلاس ادبیات برو بعد بیا نی نی سایت

توی تاپیکی هم ک درک نمیکنی حرف نزن

من یک چیز خطرناک میخوام حتی ترامادولم خوردم اما هیچ وقت بیمارستان نیومد😭😭😭

هیچوقت ترامادول مصرف نکن عزیزم به چشم خودم دوبار یکی از تزدیکامو دیدم حالش چقدر بد شد ی بار تو خیابون با صورت اومد پایین و چشمش داغون شد

ی بار بدجور تشنج کرد

شما مثلا مردی؟ چه ادبیاتی دارید😂زر ..... 🤣🤣شما هم اول دوتا کلاس ادبیات برو بعد بیا نی نی سایت ...

عزیزم تاپیکهاتو خوندم  : اصلا فکر خودکشی نکن چون با این پدر ،بچه هات اینده ی بدی پیش روشونو

اول از همه دل بکن از این ب اصطلاح مرد

دوم سعی کن پولی ک بهت میده کمی پس انداز کنی

سوم برو کلاس ارایشگری یا هر چیزی ک علاقه داری

تا بتونی کم کم رو پای خودت بایستی و بتونی جدا بشی .

مسلما تمام این مراحل چند سال طول میکشه ولی بهتر از اینه ک تمام عمرت با همچین مردی زندگی کنی.سنی نداری دستتو بزار رو زانو ی یا علی بگو و بلند شو.

برای پول گرفتن ازش هم قیمتهارو بالاتر بگو .مثلا ۱۰۰ برای بچه لازمه شما ۱۵۰ یا ۲۰۰ بگیر اضافی رو بریز تو ی حساب ک کارتم نداشته باشه وسوسه بشی خرجش کنی

2706