2733
2734
عنوان

چه جوری به جاریم بفهمانم هر روز دخترش و نفرسته خونمون

| مشاهده متن کامل بحث + 1739 بازدید | 92 پست
دقیقا مشکل من با بچه خواهرشوهرم بعداز چندبار اومدن دیدم داره عادت میکنه و شورشو درمیاره یبار بی محلش ...

من دقیقا همین کارو با خاهر شوهرم کردم ک ۱۰ ،۱۱ سالشه😂😂😂😂

لطفا برا نی نی دار شدنم صلوات بفرستین مهربونا🥰😘

میبینه تو حرف نمیزنی میگه خوب چیزیه 

یبار ک اومد دسشو بگیر ببرش خونشون با خنده بگو از کار وزندگی انداخته منو این شیطون میخام برم بیرون کار دارم از این حرفا بزن اگ دیدی ک باز اومد رک حرفتو بزن خودت راحت کن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اون تو فضای شاد ارایشگاه داره پول درمیاره اهنگو فلان تو بشینی حرص بخوری وای من انقدرررر رک هستم

تازه امروز یه کاری کردم که میدونم همتون میگین چقدر خنگی امروز کلاس قلاب بافی داشتم دخترم و بردم پسرم و دختر اون موندن تو خونه شوهرمم تو اتاق خواب بود بعدش خیلی پشیمون شدم گفتم کاش نمی رفتم کلاس آخه مامانش رفته بود بازار

در تاریخ 99/9/9 به یکی از بزرگترین آرزوهام رسیدم خدایا شکرت😍😍😍

عزیزم اشتباه نکن .خیلی رک بهش بگو بچه مسئولیت داره .بعدشم بهم میفتن نمیتونم کنترلشون کنم .بازم ادم بچه خودشو میتونه تنبیه کنه.ولی بچه شمارو ک نمیتونم خلاصه وقتی با همن من نمیتونم جمع و جورشون کنم.(البته اگه واقعا از رو پررو بازی میزاره پیشت)

2738
تازه امروز یه کاری کردم که میدونم همتون میگین چقدر خنگی امروز کلاس قلاب بافی داشتم دخترم و بردم پسرم ...

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😐😐😐

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3136315/چالش-اس-ام-اس-به-همسر

بچه ها بیاین تو تاپیک منم شرکت کنید 

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

عزیزم ایندفه وقتی اومد بهش بگو سرم خیلی درد میکنه میخام بخابم بروخونتون.

دفه بعد یه بهونه ی دیگ بیار.بگو مهمون دارم

اونوقت خودش میفهمه

باید دل من از دل تو دل برباید💖باید ز تب عشق تو جانم به لب آید💖پیدا نشد عاشق تر و دیوانه تر ازما💖دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید💖

لباس ببوش کشیک واستا دیدی که داره از سر کوچه میاد تو هم از خونه بزن بیرون بگو مامانت خونس، دارم میرم خونتون، چند بار اینجور کن خود جاریت بهت میگه دیگه نیا. تو هم بگو من نیام دخترتم نیاد 

وای عزیزم بچه وقتی میاد کم محلش کن وقتی کم محل کنی کسی نمیگه چرا کم محل کردی تلوزیون و هر امکاناتی ک توی خونه داری سیمشو قطع کن حتی شیر آب هم قطع کن و هر کاری ک میدونی باعث میشه بهش خوش نگزره بکن ولی مستقیم ب جاریت نگو حتی مستقیم ب شوهرت نگو غیر مستقیم بگو تایم استراحتمه امروز سردردم نتونستم بخوابم فلانی اومد نتونستم بخوابم یا دست بچه رو بگیر برو خونه خودشون هرروز همین کاررو بکن جاریت ک بچه رو میفرسته یا داره میخوابه توی اون تایم یا میره کلاسی جایی

2706