2733
2734
عنوان

چند ترفنده براي پخت غذاي خوشمزه 😻😻+تست شد

| مشاهده متن کامل بحث + 1163 بازدید | 78 پست

اين ترفند بيشتر براي بچه هاي كه بد غذا هستند خيلي خوبند 

مخصوص اونايي كه غذا نميخورن

براشون فست فود خانگي درست كنيد بله 👨‍❤️‍👨

اگه ماهي نميخورن به قول تركي ها

ساندويچ ماهي درست كنيد ماهي مقداري توي توستر پخته اش كنيد بعد قشنگ سرخ كنيد ولي قبلش اگه پخته كردين استخون هاشو در بيارين ومثل مرغ ريش ريش كنيد

حالا مي رسه به طمع دار شدن

بهش نمك وفلفل و ادويه كاري خيلي كم بزنيد بعد نُون باگت بخريد داخل ماهي ومقداي پياز داغ وسيب سرخ شده بريزيد و كاهو حالا با دوغ سروش كنيد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مگه قرمه سبزی تندم داریم

یکی تاپیک زذه بود فلفل زیاد ریختم تند شده. منم اولین باره که شنیدم

حال ما با دود و الکل جا نمی‌آید رفیق💔 زندگی کردن به عاشق‌ها نمی‌آید رفیق💔 روح ما آبستن یک عمر تنها بودن است💔 طفل حسرت نوشمان دنیا نمی‌آید رفیق 💔 دست هایت را خودت ها کن اگر یخ کرده‌اند💔 از لب معشوقه‌هامان ها نمی‌آید رفیق...💔
2728
تو قورمه سبزی ب جای لیمو عمانی میتونید رب انار بریزید هم رنگش تیره میشه هم خوشمزه

مامانم سبزی قورمه سبزی با روغن زیاد وخیلی سرخ میکنه بطوریکه رنگش مایل به قهوه ای میشه من خودم قورمه سبزی با رنگ سبزش دوست دارم ولی مهمونامون عاشق قورمه سبزی مادرمند

اوکی شکر 
2738
ادویه مخصوص نداره برا خوش عطر شدن

زعفران ادویه مرغه ازنظرمن

برای غداهایی مثل لوبیاپلو ازادویه پلویی استفاده میکنم،عطروبوی فوق العاده ای به پلومیده، من ازمشهداوردم،روی برنج میپاشم وبعدمواد لوبیاپلو روروش میریزم

زعفران ادویه مرغه ازنظرمن برای غداهایی مثل لوبیاپلو ازادویه پلویی استفاده میکنم،عطروبوی فوق العاده ...

بله يه ادويه هم هست براي مشهد كه ماهم داريم خيلي خوشبو هست

2706