2726

اینو مامانم از عطاری گرفت دقیقا رنگ خود زعفرون رو داره 

نیاز به دم کشیدن نداره 

اما عطر زعفرون رو نداره

میگم نکنه تقلبی باشه و ضرر داشته باشه؟؟

کسی استفاده کرده؟؟

خدایا هر جایی برای نوشتن باشه مینویسم شکرت چون از شکرگذاری تو معجزه ها دیدم

نه مامان من استفاده می کنه عطرزعفرانو نداره چون رنگ غذاست

میگم که کاشکی شاه بودم ...شاه توقصه هابودم....به فکرچاره ای واسه تموم آدما بود...روپشت بوم خونه ها تموموگل می کاشتم...خونه ی فقیر ودارا ناودون طلا میزاشتم...                    فقیراروپول میدادم ....زندونیاروآزاد...هرچی کویرخشکه خودم می کردم آباد...میگم که کاشکی شاه بودم شاه توقصه هابودم...به فکرچاره ای واسه تموم آدمابودم...هرکس به دین وکیش خود...سرگرم قوم وخویش خود...هرکس بااعتقادش...منطق وعدل ودادش...یه گلخونه...یه مِی خونه...سرتموم گذرا...واسه ی تموم عاشقا...واسه ی همه رهگذرا...💖💖💖💞💞💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینا رنگ غذاس چن خریدین؟ زعفرون گرونه اینجا ی پاکت خیلیییی کوچیک چن پر داخلش داره ساییده نشده قیمتش ...

روش نوشته پودر برگ و ریشه زعفرون

یعنی صنعتیه و از برگ و ریشه زعفرون درست نشده؟

ضرر داره؟؟

2728
اینا رنگ غذاس چن خریدین؟ زعفرون گرونه اینجا ی پاکت خیلیییی کوچیک چن پر داخلش داره ساییده نشده قیمتش ...

یه بسته فکر کنم ده تومن 

میدونم زعفرون نیست 

یعنی برگشم نیست؟؟

روش نوشته پودر برگ و ریشه زعفرون یعنی صنعتیه و از برگ و ریشه زعفرون درست نشده؟ ضرر داره؟؟

وا برگش ک‌تو غذا نمیزنن 😐

ما اینجا خودمون زعفرون داریم برگش کلن بنفشه وقی خشک‌میشه تقریبن سیاه میشه مصرف دارویی داره

همسرم دلیل من است. 💜🌱
برگشم نیس گلم ریششم مث پیازه اصن رنگ نداره همون رنگ غذاس

رنگ غذا از چی درست میشه اینا؟

یعنی ضرر داره؟