2737
2734

من الان هفت هفته و سه روزمه.. وقتی وارد هفته شش شدم دو سه روز حالت تهوع وحشتناک گرفتم بعدش یه روز خوب بودم دوباره فرداش حالت تهوع بد الانم سه روزه حالت تهوع کم اونم شبا... دیوونه شدم از دست این حالتام.. وسواس فکری گرفتم همش میشینم واسه خودم فکر و خیال میبافم..😩😩😩😩😩😩😣😣😣😣

عشق سالهای کرونا... پسرم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طبیعیه بنظرم برا منم وسطاش یهو قطع میشد منم استرس میگرفتم

زندگیم پسرم💜💜💜💜💜"اینکه کسی رو دوست داشته باشیم و اون هم متقابلا مارو دوست داشته باشه مثل یک معجزه است............ -سرگذشت آب و آتش-آبانگان
2728
من آخه هفت هفته هستم 😣

چی بگم خدا کنه ویارات کم شه من از هفته هفتم تا هفته دوازده داشتم.الان  کم شده ولی دیروز هر چی میخوردم بالا میوردم اما امروز بی حالم اما فعلا تهوع ندارم. 

2738
مشکل کم آبی بدن پیدا نکردی؟ 

چرا یبوست شدیدم . من دو سه هفته هر هفته سرم میزدم. الانم آب برام سخته شربت میخورم. ولی بازم شاکرم ویارام کمتر شده  اونقدر اذیت شدم ک میخواستم بمیرم

نگران نباش منم همینجوری بودم حتی یکبار کلا قطع شده بود رفتم سونو خداروشکر خوب بود

نگرانی کلا صبح تا شب با من میشینه و بلند میشه و میخوابه.. دیوونم کرده 

عشق سالهای کرونا... پسرم 
چرا یبوست شدیدم . من دو سه هفته هر هفته سرم میزدم. الانم آب برام سخته شربت میخورم. ولی بازم شاکرم وی ...

ببخشید اینو میپرسم ولی ادرارتون تغییر نکرد؟ من بالا که میاوردم دیگه خیلی کم میشد 

عشق سالهای کرونا... پسرم 
ببخشید اینو میپرسم ولی ادرارتون تغییر نکرد؟ من بالا که میاوردم دیگه خیلی کم میشد 

چرا بابا ادرارم پررنگه چون بی آب بدنم. نگران نباش عزیزم نود درصد خانمها بارداریشون همراه با سختیه. اون ده درصد خوشبختای عالمند خبر ندارن.