2726

من پیش بینی نمیکنم حس میکنم مثل دوهفته قبل مراسم خواستکاریم لیست مهمونا رو نوشته بودم لیست جهزیه امم همینطور یا رفته بودیم عروسی همه اش اون روز حالم بد بود بی دلیل فکر میکرد قرار به خبر بد بشنوم اخر سر از عروسی برکشتنی ماشینمون وسط جاده خراب شد .... کلا حس ششمم نسبت به خودم و خانواده ام قوی هست یا رفتم برا بچه خواهرم یه کفش دخترونه خریدم زنگ زدم بهش گفتم یه جفت کفش بچه گونه خریدم گفت از کجا فهمیدی حامله ام بعد بچه اش دختر هم شد نمیدونم شاید هم تصادفی شانسی درست از اب در میاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
قطعا کلاهبرداریه! اگر چنین چیزهایی صحت داشت، این افراد تا حالا می تونستند صدباره میلیاردر بشن!

خیلیا هستن توکلانشهرا ادعای زیادی دارن یه سری دروغ تحویل آدم میدن ولی واقعا توبعضی شهرای کوچیک هستن کسایی که میتونن موکل دارن بابابزرگ دوستم اینکارست واقعا بهم ثابت شده به دوستم میگفتم چرا واست کاری نمیکنه برای درست برا ازدواجت و... میگفت نمیتونه اینایی که تواین کارن برای خودشون برا بچه های خودشون هیچکار نمیتونن بکنن

دروغه! اگر می تونستن می کردن!

خب دیگه نمیتونن تواناییشو ندارن برای خودشون تواناییشو ندارن برای غریبه میتونن بازم بستگی داره به باورای هرکسی عزیزم خوشبحالت که قبول نداری هرکسی که دعا وجادو رو قبول نداشته باشه هرچقد براش دعاکنن روش اثرنمیکنه ولی کسی که قبول داره روش اثرمیکنه چون باور داره

من پیش بینی نمیکنم حس میکنم مثل دوهفته قبل مراسم خواستکاریم لیست مهمونا رو نوشته بودم لیست جهزیه امم ...

میتونی در مورد من ی چیزی بخوام بگی؟

اینقدر که تو نی نی سایت 😑😑😑😒😒😒کردم چشام حالت گرفت..