2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آنتونی رابینز

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

✅خالی شدن از  احساسات منفی

🔰اگر جای خالی باقی بگذارید، خداوند شما را با چیز‌های خوب پر می‌کند، شما خودتان را از نگرانی خالی کنید خداوند شما را از آرامش پر می‌کند، خود را از ضعف خالی کنید، خود را از چیز‌های منفی که دیگران در رابطه با شما گفته‌اند خلاص کنید، خداوند شما را از اعتماد به نفس لبریز می‌کند.

🔰شما نگرانی‌ها را خالی کنید، خداوند در وسط طوفان به شما آرامش می‌دهد. تا وقتی که خودتان را از درد و ناراحتی، عصبانیت و بدخلقی خلاص نکنید، خودتان گرفتار هستید نه دیگران، این‌ها زندگی شما را عفونی می‌کنند. نبخشیدن مثل یک زهر سمی است، شاید احساس خوبی به شما بدهد، اما زندگی شما را آلوده می‌کند.

🔰 سوال من امروز این است: آیا ممکن است خداوند در تلاش باشد تا شما را از چیز‌های خوب پر کند، ولی جای خالی پیدا نکند؟

🔰خبر خوب این است که لطف خداوند تمام شدنی نیست.

🔰کانل تل گرام #جول_اوستین

@JoelOsteen_ir

@joel_victoriya_osteen

انگیزه باید درونزا باشه؛ این ویدیوها یا همایش های انگیزشی تا به حال کسی رو موفق نکرده.

میدونم

اماالان  شدیدا احتیاج دارم به روحیه

‏من حامل زخم‌های تمام نبردهایی هستم که از آنها طفره رفتم..