1373
1363

دوستم ب این فکرکن که شما چه دل خوب ومهربونی داری غرور تونشکسته

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔

زنگ بزن قطع کن زنگ زد جواب نده😐😐😐

فقط 27 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد عقشم😍 و عروسیم انشالله😍 اخه ۵ ساله تو عقدم میشه با دل مهربونت برام صلوات بفرستی تا منم خانوم خونه خودم بشم🙏😍 فرستادی بهم بگو گلم اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم🌹خاطره ای که از بچگیم دارماین بود که یه بار توی پارک به مامانمگفتم:مامان من زشتم؟گفت: تو پارک منو مامان صدا نکن بگو خاله 😐😂♤‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ من مامان حسام  جونم من میدونم😍پسرررم الان هیچ وجود خارجیم نداری اما تا ۱۴۰۰ من میدونم ک بغلمی ای خدااااااا😍😍😍از الان عاشقتم عشق مامان 😍😂❤ 

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

1350

منم همینجور میگرد الان ۲ سال بهش زنگ نزدم 

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂
1376

اوایل ازدواج مادرشوهر و پدرشوهرم خودشونو همش میگرفتن. مثلا باهاشون حرف میزدم جواب نمیدادن. چند بار حتی سلام علیک و خداحافظی ام رو هم جواب ندادن

نتیجه این شد که الان سالی یک یا دوبار بیشتر بهشون تلفن نمیکنم.خیلی سوختن همش به شوهرم غر میزنن که احترام نمیذاره به ما

دنبال زیر بغل مار میگردم