2737
2734
عنوان

سلام علیکم 😆کجایین و در چه حالین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 448 بازدید | 79 پست
مامان ازغصه داره دق میکنه 😔😔😔 

درخواست دادم قبول کنید تاتوضیح بدم

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه چیزی بگید گوشیو بزارم زمین برم ب کارام برسم یا عم برم بخوابمم

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..
2731
خدا لعنتش کن خدا ایشاالله درست کن ب حق فاطمه زهرا چله بردارید

ممنون ابجی گلم الهی امین 😔منم توشهر غربتم کنارمامانم نیستم هروقت بهش زنگ میزنم فقط گریه میکنه همش دعا میکنم زود داداشم ازادشه مامانم خیلی داغونه دارو ندارمون همین یه مامانه بابام هم ک وقتی بچم بودم فوت کرد😢😔

2738

یه چیزی بگید انقد اعصابم خورد نباشه از دست این پسرِ....

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..
ممنون ابجی گلم الهی امین 😔منم توشهر غربتم کنارمامانم نیستم هروقت بهش زنگ میزنم فقط گریه میکنه همش د ...

گریه نکن لطفا درست سخت اما هیچ کار خدا بی حکمت نیست امشب حتما به نیتش دورکعت نمازمیخونم

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔
گریه نکن لطفا درست سخت اما هیچ کار خدا بی حکمت نیست امشب حتما به نیتش دورکعت نمازمیخونم

فداتشم الهی واقعا بعضی کاربرا ادم ازشعور ومعرفتشون حیرت میکنه چقد با شعور وکمالاتن چقد درک وفهم دارن ممنون خواهرم الهی ک خدا اجرتون وبده😔

2706