2726
عنوان

نزدیکی بعد از زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 652 بازدید | 58 پست

عزیزم چقدبد... خب تقریبا همه همینطورن, بعدزایمان علی رغم اینکه فک میکنن گشادمیشه, تنگ ترمیشه بنظرم وخب دردداره. حالاحتمااعصاب نداشته چون چندین ماه بوده تحمل کرده! بدل نگیر ان شاالله معذرت خواهی میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهش گفتم  دوستام همه همینجوری بودن باور نمیکنه.میگه الکی ناز میکنی..اوایلش مهربون بود بعدش خسته ...

دردت از خشکی واژن هست برو دکتر بهت کرمی ژلی چیزی بده بار اول درد داره بعد زایمان طبیعیه درکش برا شوهرت سخته کلا متوجه شرایط نمیشن به دل نگیر 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
2728
شوهرم بد نیس واقعا .نمیدونم چرا عصبی شد.همش غر میزدم اخه درد داشتم بخدا

اره میدونم حق داشتی 

بعصی مردا هم کمتر درک میکنن

ولی براش توضیح بده عین اوایل ازدواجتون باید باهات راه بیاد 

شوهرم بد نیس واقعا .نمیدونم چرا عصبی شد.همش غر میزدم اخه درد داشتم بخدا

عزیزم مردا کلا وقتی ارضا نشن فشارعصبیشون میزنه بالا😂ولی حتما برو دکتر که اینطوری رابطه تون سرد نشه ،حالا شب میاد بوست میکنه

واسه پسرم یه صلوات میفرستید،😢
کسیکه طبیعی زایمان کرده باشه و بخیه خورده باشه همینه وضعش

چرا من از خیلیا پرسیدم اخه بیشترش ۴۰ روز بوده 

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!
درسته زمان زیادیه.خودم میترسیدم

ژل لوبریکانت بگیر استفاده کن و یکمم تحمل کن فکر کن اول و اخرش این مسله باید بشه

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!
ممنون

منم سه ماه بعد زایمان نزدیکی داشتم بخیه هام باز شده بود .... طبیعیه که درد داری گلم نباید واسه اولین رابطه عجله داشته باشین مثل اولین رابطه بعد ازدواج میمونه منم وحشتناک درد داشتم قبلش براش توضیح دادم میترسم و درد داره حتی بعدش خونریزی داشتم ...به دل نگیر فداتشم مردها نمیتونن یه مدت طولانی رابطه نداشته باشن بد اخلاق میشن خوب میشه رابطتون از ژل استفاده کن خیلی تاثیر داره

2706