2410
2553
عنوان

نزدیکی بعد از زایمان

644 بازدید | 58 پست

میخوام درد و دل کنم.سه ماهه زابمان کردم ولی چون بخیه هام باز شدن و خودشون جوش خورون تا الان نزدیکی نداشتیم..تا امروز .که وحشتناک درد داشت نتونستم تحمل کنم..شوهرم هم بیرون کارداشت و عجله داشت ولی اصرار داشت همین الان انجام بدیم .که اخر نتونستم که زد توی گوشم میدونم عصبی شده بود منم ترسیده بودم نتونستم..خییلی ناراحتم.از وقتی بچه دار شدم همش استرس و تاراحتی..ارزوی مرگ کردم..اصلا درک نداره بهم فرصت نداد همش 15 دقیقه بود کل این ماجرا صبر نداشت..بهم حرفای بدی زد..من عاشق جنسیت زن بودنم بودم ولی الان بیزارم از جنسم.هز بچه داری هم خستم .تک و تنهام.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

عزیزم منم مشکل شمارو داشتم و بخیه هام باز شد و خودش جوش خورد

فقط برعکس شما شوهرم درکم کرد و بهم فرصت داد 

از ژل واژینال استفاده کن دقیقا اولین رابطه بعد زایمان مثل اولین رابطه بعد ازدواج سخته

2714
شوهرت چ بی اعصابه! چخبر بوده حالا همه زنا همینن، درد دارن اگه بخیه خورده باشن 

بهش گفتم  دوستام همه همینجوری بودن باور نمیکنه.میگه الکی ناز میکنی..اوایلش مهربون بود بعدش خسته شد عصبی شد

کارشوهرت خیلی بد بود😭کلا مردا بعد زایمان اخلاقشون بذ میشه فکر میکنن بچه فاصله انداخته،ولی حتما یه دکتر رنان برو شاید بد جوش خورده که درد داری بعدا مشکل نشه بذات

واسه پسرم یه صلوات میفرستید،😢
بهش گفتم  دوستام همه همینجوری بودن باور نمیکنه.میگه الکی ناز میکنی..اوایلش مهربون بود بعدش خسته ...

منم خیلی درد داشتم تا مدتها حتی از بار اول بیش‌تر

باید راه بیاد باهات، نمیشه ک اینطوری، غیر از درد اثر بد میذاره تو روحیه ت سرد میشی 

بهش گفتم  دوستام همه همینجوری بودن باور نمیکنه.میگه الکی ناز میکنی..اوایلش مهربون بود بعدش خسته ...

کار شوهرت بد بوده...اما سه ماه هم زمان زیادی نیس؟یه دکتر برو به خاطر خودت شاید واقعا مشکلی داری

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!
منم خیلی درد داشتم تا مدتها حتی از بار اول بیش‌تر باید راه بیاد باهات، نمیشه ک اینطوری، غیر از درد ...

شوهرم بد نیس واقعا .نمیدونم چرا عصبی شد.همش غر میزدم اخه درد داشتم بخدا

2706