1345
1341
عنوان

نزدیکی بعد از زایمان

566 بازدید | 58 پست

میخوام درد و دل کنم.سه ماهه زابمان کردم ولی چون بخیه هام باز شدن و خودشون جوش خورون تا الان نزدیکی نداشتیم..تا امروز .که وحشتناک درد داشت نتونستم تحمل کنم..شوهرم هم بیرون کارداشت و عجله داشت ولی اصرار داشت همین الان انجام بدیم .که اخر نتونستم که زد توی گوشم میدونم عصبی شده بود منم ترسیده بودم نتونستم..خییلی ناراحتم.از وقتی بچه دار شدم همش استرس و تاراحتی..ارزوی مرگ کردم..اصلا درک نداره بهم فرصت نداد همش 15 دقیقه بود کل این ماجرا صبر نداشت..بهم حرفای بدی زد..من عاشق جنسیت زن بودنم بودم ولی الان بیزارم از جنسم.هز بچه داری هم خستم .تک و تنهام.

اگر به دنبال کاهش وزن هستین 

با کورکومین با سرعت بیشتری وزن کم کن

1350

برو پیش یه دکتر زنان خوب مشکلت رو حل کن عزیزم 

نذار اعتماد به نفست از بین بره 

ان شا الله خدا کمکت کنه 

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستید♥️

عزیزم منم مشکل شمارو داشتم و بخیه هام باز شد و خودش جوش خورد

فقط برعکس شما شوهرم درکم کرد و بهم فرصت داد 

از ژل واژینال استفاده کن دقیقا اولین رابطه بعد زایمان مثل اولین رابطه بعد ازدواج سخته

خدایا شکرت بخاطر دختر کوچولوی نازم
شوهرت چ بی اعصابه! چخبر بوده حالا همه زنا همینن، درد دارن اگه بخیه خورده باشن 

بهش گفتم  دوستام همه همینجوری بودن باور نمیکنه.میگه الکی ناز میکنی..اوایلش مهربون بود بعدش خسته شد عصبی شد

کارشوهرت خیلی بد بود😭کلا مردا بعد زایمان اخلاقشون بذ میشه فکر میکنن بچه فاصله انداخته،ولی حتما یه دکتر رنان برو شاید بد جوش خورده که درد داری بعدا مشکل نشه بذات

واسه پسرم یه صلوات میفرستید،😢
1376
بهش گفتم  دوستام همه همینجوری بودن باور نمیکنه.میگه الکی ناز میکنی..اوایلش مهربون بود بعدش خسته ...

منم خیلی درد داشتم تا مدتها حتی از بار اول بیش‌تر

باید راه بیاد باهات، نمیشه ک اینطوری، غیر از درد اثر بد میذاره تو روحیه ت سرد میشی 

بهش گفتم  دوستام همه همینجوری بودن باور نمیکنه.میگه الکی ناز میکنی..اوایلش مهربون بود بعدش خسته ...

کار شوهرت بد بوده...اما سه ماه هم زمان زیادی نیس؟یه دکتر برو به خاطر خودت شاید واقعا مشکلی داری

دنیامثل مادرت نیست که ظهرسرش داد بکشی و شب واسه شام صدات کنه دنیا ولت میکنه تا از گشنگی بمیری!!!
منم خیلی درد داشتم تا مدتها حتی از بار اول بیش‌تر باید راه بیاد باهات، نمیشه ک اینطوری، غیر از درد ...

شوهرم بد نیس واقعا .نمیدونم چرا عصبی شد.همش غر میزدم اخه درد داشتم بخدا

1226

عزیزم چقدبد... خب تقریبا همه همینطورن, بعدزایمان علی رغم اینکه فک میکنن گشادمیشه, تنگ ترمیشه بنظرم وخب دردداره. حالاحتمااعصاب نداشته چون چندین ماه بوده تحمل کرده! بدل نگیر ان شاالله معذرت خواهی میکنه

دردت از خشکی واژن هست برو دکتر بهت کرمی ژلی چیزی بده بار اول درد داره بعد زایمان طبیعیه درکش برا شوهرت سخته کلا متوجه شرایط نمیشن به دل نگیر 

شوهرم بد نیس واقعا .نمیدونم چرا عصبی شد.همش غر میزدم اخه درد داشتم بخدا

اره میدونم حق داشتی 

بعصی مردا هم کمتر درک میکنن

ولی براش توضیح بده عین اوایل ازدواجتون باید باهات راه بیاد 

1339