2726
عنوان

خانم دکترا مشکل معده و + متن + عکس

173 بازدید | 12 پست

یه سوال ایا من فتق و رفلاکس و گاستریت و میکروب معده دارم دیگه درسته چون دکترای شهرستان اصفهان اندو دوبار کردند گفتند ولی چرا قرص و دارو میخورم هیچ اثری نداره یکساله و روز به روز دارم بدتر میشم ( انگار مری بارت هم دارم) 

علایم اولیه حالت تهوع دایمی و استفراغ و بی اشتهایی و کاهش وزن و افت فشار و قند بود 

بعد شد حالت تهوع دایمی و استفراغ و سوزش و درد معده و گلو و بی اشتهایی و افت فشار و قند و ضعف و سرگیجه و کاهش وزش شدید از ۶۰ شدم ۴۸ کیلو سایزم شده ۳۴و...

داروهای معده خیلی خوردم ولی تهوع و استفراغ من بند نمیاد 

داروی اعصاب هم گفتند شاید از اعصابه سه سری خوردی ولی بازم خوب نشدم 

و هر سری با داروها بدتر و بدتر میشم دیگه الان معدم حتی یه اب و قرص را نمیتونه هضم کنه 

ایا من باید عمل کنم تا خوب بشم ایا فتقم هست که داره خرابم میکنه 

دوتا عکس اندو تو پست بعدی

اولین اندو فروردین دومین اندو اول مرداد 

منم مثل شمام دقیقااااا...الانم معده درد دارم...

گفته ‏"یَداللَهِ فَوقَ أَیْدِیهِم"دهیعنی بنده‌ی من ‏نگران فردایت نباش‏از اَفعال آدم‌ها دلگیرنشو‏کاری ازآنها‏برنمی‌آید،دستت را به من بده،‏تا من نخواهم برگی از درخت نمی‌افتد  
منم مثل شمام دقیقااااا...الانم معده درد دارم...

دوست عزیزم دقیق دقیق مثل من هستید ایا دکتر رفتید اندو کلونو و ازمایش شدید ایا دارو روتون اثر داره یا نه چند مدته اینجوری هستید و... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من یه دکترخوب اصفهانی میشناسم ک جاریم معرفی کرده ومیگه خیلی با سواده اگه  یه سربری پیشش بدنیست ...

دوست عزیز دیگه میخوام برم تهران دکتر تمامی دکترای شهرستان اصفهان و سه چهارتا دکتر تو خود اصفهان رفتم بدتر شدم

دکترای اصفهان بلد نیستند فقط ادمو دربه در تر میکنند 

دوست عزیزم دقیق دقیق مثل من هستید ایا دکتر رفتید اندو کلونو و ازمایش شدید ایا دارو روتون اثر داره یا ...

آره هرچی بخورم معده دردمیگیرم و ببخشید بالا میارم وبعداز درد اولی سوزش و درد شدید هم دارم،رفتم دکتر فعلا داروهای اولیه وساده داده ومصرف آرد وگلوتن رو حذف کرده برام

گفته ‏"یَداللَهِ فَوقَ أَیْدِیهِم"دهیعنی بنده‌ی من ‏نگران فردایت نباش‏از اَفعال آدم‌ها دلگیرنشو‏کاری ازآنها‏برنمی‌آید،دستت را به من بده،‏تا من نخواهم برگی از درخت نمی‌افتد  
آره هرچی بخورم معده دردمیگیرم و ببخشید بالا میارم وبعداز درد اولی سوزش و درد شدید هم دارم،رفتم دکتر ...

عزیز دلم اگر درد دارید شدید شاید به احتمال زیاد میکروب معده باشه اگر ازمایش ندادید ازمایش میکروب بدید اگر تو ازمایش نشون نداده برید اندوسکوپی کنید و خواهشمندم دکتر خیلی خیلی خوب برید