2726
عنوان

يه مسافرت داريم با خانواده همسر🤪🤪

| مشاهده متن کامل بحث + 413 بازدید | 27 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب آدمای خوبین؟ از نظر زبونی

اصلا حرف نميزنن اين يكي از چيزاييه ك روزاي اول اذيتم ميكرد خيلي ساكتن

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است
2728
اصلا حرف نميزنن اين يكي از چيزاييه ك روزاي اول اذيتم ميكرد خيلي ساكتن

وا خداروشکر کن برا من اینقدر نیش میزنه ترجیح میدم لال باشه..همین الان خواهرشوهرم باهام داشت حرف میزد منو خواهرشوهرم با هم خوبیم،بعد مادرشوهرم از اونور پریده وسط حرف ما هی داره حرف میزنه با منظور ..کلا نرم نیست ولی همشون میدونن.

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
من که خودم به شخصه تا حالا 2.3 بار رفتم باهاشون هربار از بار قبل پشیمون تر شدم و دیگه به هیچ عنوان ...

ميشه دليلش رو بگي ممنون ميشم

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است
ميشه دليلش رو بگي ممنون ميشم

چون خوش مسافرت نیستن هرجایی نمیان هر چیزی نمیخورن

همش اینو نگیریم اونا نخوریم شب زود میخوان بخوابن باباش غر غر زیاد میکنه

بازاری چیزی بریم زود میخوان برن 

و دلایله دیگه... 

چون خوش مسافرت نیستن هرجایی نمیان هر چیزی نمیخورن همش اینو نگیریم اونا نخوریم شب زود میخوان بخوابن ...

خب ادم وقتي دسته جمعي ميره اينجور اختلاف نظرا تقريبا طبيعيه ولي اگر بيش از حد باشه غير قابل تحمله 

منم ادماي پايه رو دوس دارم بيشتر حال ميده مثلا تا ٣شب بازي كنيم و... ولي ادماي مقرراتي سخته كنارشون بودن

خب ادم وقتي دسته جمعي ميره اينجور اختلاف نظرا تقريبا طبيعيه ولي اگر بيش از حد باشه غير قابل تحم ...

آفرین دقیقا منم همینحوریم

بعد من مادر شوهرم مریضه خیلی نمیتونه کار انجام بده بعد شوهرم انتظار داره همه کارارو من بکنم

منم اومدم مسافرت مثه بقیه روحیم عوض شه نه همش درحاله کارکردن باشم

برا همین دیگه هیچ وقت باهاشون مسافرت نمیرم البته فقط با پدر شوهر مادرشوهرم ها

اگرنه خواهرشوهرام عالین صد بارم باشه میرم باهاشون جایی