2737
2734

سلام به خدا دیگه کم آوردم تا حالا سه یا چهار تا روانپزشک رفتم داروهاشون اصلا به من نمیسازه و حالم بهتر نمیشه که هیچ روز به روزم دارم بدتر میشم

مشکلم هم بی خوابی شبانه و افسردگی هست

داروی الانم ترازدون ۵۰ و کلونازپام یک میلی هست که نصفش میخورم به خدا اصلا انگار یه تیکه گچ میخورم هیچی به هیچی😭 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به نظر من دارو خوردن دو بیخیال شو.اول برو سراغ طب اسلامی اگه جواب نگرفتی برو سراغ قرص و این چیزا.داروهای شیمیایی عوارض خاص خودش رو هم داره.از همه بدتر اعتیاد آوره.اول دارو گیاهی استفاده کن

2738

منم همینه سه سال پیش رفتم متخصص اعصاب،برام الانزاپین،کلردیازپوکساید،نورتریپتلین و چندتا دیگه تجویز کرد،حالم و خوب میکرد اما مصرف شو خود سر ادامه دادم تا یکسال و نیم،بعد حس میکنم حافظه م ضعیف شده ،تمرکز ندارم دیگه نخوردم وگرنه حالم خوب بود باشون

یک تجربه شخصی بهت بدم دکترا میگن زمانی که لازم باشه داروی اعصاب میدن ولی بنظرمن هیچوقت نباید بدن چون بیشتر طرف روانی میشه و معتاد تازه دوزشو باید همش زیاد کنی،باهزارو یک بدبختی هم باید بزاری کنار،خودم میخوردم اولش خوب بود بعد کابوس و تشنج پیداکردم نمیحوردم بی خوابی و استرس پدرم درومد گزاشتم کنار الانم بهت توصیه میکنم نخووووووور گلم نخور،پیش روانشناس برو هرجور که میشه خودتو اروم کن ولی قرص نخور کلونازپام که داغونه

من هیچکس نیستم...واین قدرت من است💪💪
به نظر من دارو خوردن دو بیخیال شو.اول برو سراغ طب اسلامی اگه جواب نگرفتی برو سراغ قرص و این چیزا.دار ...

اتفاقا اول سراغ اون رفتم حجامت و کلی بادکش کلی عرقیجات هیچی به هیچی

2706