2733
2734
عنوان

خانم های باردار و مادرها بیان

70 بازدید | 6 پست

خانوما من سومین ماه اقدامم.من ۳۰ ام هرماه پری میشدم.فقط ماه پیش ۲۴ ام شدم.چه جوریه؟الان این ماه دوره م میشه ۳۰ ام یا ۲۴ ام؟؟بعدم اینکه هنوز پری نشدم.۲۳ ام بیبی زدم منفی شد.پنج روزه تخمدان چپم دردمیکنه که اصلا اصلا سابقه شو نداشتم.یعنی جوریه که رو شکم به سمت چپ نمیتونم بخوابم دردم میگیره.تا یه کم گلاب به روتون دستشوییم میگیره انگار که میخواد منفجر بشه خیلی فشار میاد بهش.به نظرتون امکانش هست باردار باشم؟؟یا خدایی نکرده کیست تخمدان تشکیل شده؟آخه واسه اقدامم سونو دادم کیستم نداشتم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من این علائمو دارم بی بی زدم مثبت شد...ولی سمت چپم انقدر ک میگی دردنمیکنه

دردش ثابت نیستا.بیشتر وقتی دراز میکشم دردمیگیره یا دستشوییم میگیره.سینه هامم برعکس پریودهای قبلی درد نمیکنه.ولی انگار از بغل های دستام یه کم فشار میاد بهشون.خدا حفظ کنه نی نی تو برات.

مامانا سلام 

نصیحت دوس ندارم بشنوم فقط اینو بگید بهم که یه نخ سیگار بکشم بچه ام چیزیش میشه؟ اخه یه مشکل حاد برام پیش امده فقط کارم شده گریه کسی هم پیشم نیست 

هفته 31هستم و اسپرینم میخورم 

فقط بگید میشه یه چندتا پک سیگار بکشم و چیزی نشه 

فقط همین

...
مامانا سلام  نصیحت دوس ندارم بشنوم فقط اینو بگید بهم که یه نخ سیگار بکشم بچه ام چیزیش میشه؟ اخ ...

خدا دوقلوهاتو برات حفظ کنه خانومی.اینجا هزاران نفر هستن که آرزو دارن جای شما باشن به نظر من از کوچکترین چیزی که حتی یه درصد احتمال آسیب زدن به هدیه های خدا رو داره دوری کن.چون ارزش کوچولوهات خیلی بیشتر از این چیزاست.خدا خودش کمکت کنه که مشکل و ناراحتیت حل بشه.مارو هم دعا کن.