2726
عنوان

سفر رفتن من و شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1000 بازدید | 82 پست
میزنم توسرت ازبس که راست گفتی  مال منم مردم گوربه گوری فقط دنبال دم خونوادشه

به خدا مامانم یه بار تنها رفت تا تبریز با چشم اشکی و قهر و ناراحتی. اگر نمیبردشون بهشون برمیخورد و تو هم میرفتن. بعد اگر سفر زمینی بود باید رو سر هم میشستیم. مامانمم جیکش درنمیومد. اصلا عصبی شدم شدید😡😡😡😬

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به خدا مامانم یه بار تنها رفت تا تبریز با چشم اشکی و قهر و ناراحتی. اگر نمیبردشون بهشون برمیخورد و ت ...

مال من ازصبح رفته با مامانش هنوز نیومده یعنی مرد که نیست خره اونم فقط خره خونوادش

اگر از عاشقـــیـــ گفتم      همیشه ازتو گفتم ...
2728

ماهم هرجا میریم با خواهر شوهرم اینا میریم خوش هم میگذره ولی یه بار تو مسافرت جلو خواهر شوهرم گفتم سفر دست جمعی خوبه ولی گاهی هم نیازه آدم دوتایی بره دیگه دفعه بعدش دوتایی رفتیم کسی هم چیزی نگفت

مـن حواســم بهـ همــهـ جــَمع ولــی پرتــ تـــ❣وام
مال من ازصبح رفته با مامانش هنوز نیومده یعنی مرد که نیست خره اونم فقط خره خونوادش

فقط خانواده خودشون براشون مهمه، من که تا حالا با پررویی تمام وایسادم و زیر بار سفر نرفتم. زندگیه مامانم بزرگترین تجربه زندگیمه.یعنی قبلا که مجرد بودم ما تابستونا و عیدا فقط سفر میرفتیم و اونم عزا میگرفتیم که باید ۷تا ادم بزرگ و حالا یه پسر بچه ۶_۷ساله با یه ماشین بریم تا شمال، اصفهان، جهنم و ...

یه کاری کن نری من که کوفتم شد هر کار کنی سفر با قوم شوهر کوفت میشه واسه من خواهر برادر مجردشو انداخت دنبالمون آخرشم با خواهرش دعوای مفصل کردم الانم آشتی نکردم نیم وجب بچه یاد نگرفته تو هر کاری نباید دخالت کنه

دعا کنین تو این روزای پربرکت که روزای سخت بیماری کوچولوم دیگه برنگرده التماس دعا

ما امشب میخواهیم بریم سفر پدر شوهر و مادر شوهر و مامان خودم رو هم میبریم...

البته بیشتر مسافرت هامون دونفریه اینبار گفتن بزار اینا رو هم ببریم دعامون کنن

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
یه کاری کن نری من که کوفتم شد هر کار کنی سفر با قوم شوهر کوفت میشه واسه من خواهر برادر مجردشو انداخت ...

خواهرشوهر کوچیکه من هم خیلی دخالت میکنه دیگ یه بار بهش گفتم خیلی بی شخصیتی حیف اون مدرک ارشد که داری 

2706