2737
2734

اون از گرفتاریم که تو تایپیکای قبل گفتم اینم از الان که مامانم داره گریه می کنم خسته شده از دست من و  اشتباه من از این که خواستگارم رفته برای دختر عموم از یه طرف هم اذیت کردن های خواهرم سر  ازدواج نکردنم 

حال من خوب است اما تو باور نکن!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خواستگار علاوه بر قلیدنی، بودن بیشعور هم بوده بهتر که بهم خورد و گرنه شعورش می‌رسید نباید بره برا دخ ...

انقدر بیشعورن که حد نداره مامانم به شدت ناراحته ومن

وااا چه خواهر گندی. بنظرم خیلی الکی اعصاب خودتونو خورد میکنین.بعدم 29 که سنی نیس فرصت داری. اصلا پیش دعانویس نرو خدا قهرش میگیره.بخدا توکل کن.

خدایا از رحمتت نا امید نیستم
2738

عزیزم کار درستی کردی ک پس زدی جوونی کردن اونم سیگار و قلیون واسه جوونای هجده بیست سالست نه یه آقای سی ساله!ان شاالله یه مرد خوب و سالم قسمتت بشه

لطفا یه صلوات واسه سلامتی نی نیم مهمونم کنید🙏🌹
خدا کاری به این چیزها نداره  مسئولیت تصمیماتت رو خودت گردن بگیر

درستش همینه ولی میدونی من به چشم دیدم برامون دعا نوشتن یا حتی ریختی تو اب دادن بهمون  اما میگم همه چی دست خداست

درستش همینه ولی میدونی من به چشم دیدم برامون دعا نوشتن یا حتی ریختی تو اب دادن بهمون  اما میگم ...

استغفار هفتاد بندی حضرت علی رو بخون هر روز

سوره بقره رو صوتیشو دانلود کن بذار هر روز تو فضای خونه صداشم کم بود اشکال نداره

عزیزم خیلی خدارو شکر کن که شاغلی

استغفار هفتاد بندی حضرت علی رو بخون هر روز سوره بقره رو صوتیشو دانلود کن بذار هر روز تو فضای خونه ص ...

ممنون عزیزم.نمی دونی چقدر داغونم همش میگم اشتباه کردم حسرت دختر عموم رو میخورم میگم کاش بیخیال قلیون شده بودم تا شاید الان وضع مادرم این نبود پسره ادم خوبی بود ولی نفهمید من سختمه خجالت میکشم اگر یکی بهم بگه شوهرت قلیون میکشه حتی پدرم 

2706