1373
1341
عنوان

ساک بارداری

131 بازدید | 28 پست

سلام من هفته ۶ بارداری رفتم سونو گفتن ساک بارداری ۵ هفتس و خالیه. دو هفته تجدید سونو نوشتن برام. کسی بوده این اتفاق براش بیفته؟ خیلی نگرانم

تعداد رای : 2
نظرسنجی
۱
1
50%
۲
1
50%

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1350

من رفتم گفت خالیه 

فرداش رفتم جای دیگه جنینم دید 

خطای سونوگرافی بود

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
1376

من ۴ هفته و س روز رفتم گفتن فقط ساک بارداریه و دوهفته بعد سونو نوشتن /قرص فیمیبون و آ اس آ و همینطور ی قرص ترکیبی از اسید فولیک و ید میخورم امروز پنج هفتم پر شد صبر کن هفته ۷یا ۸ برو سونو ک قلبش تشکیل بشه قرصا ک گفتم بخوری خصوصا اسید فولیک خیلی برا نینیت خوبه

1226

یکی از اشناها اینجوری بود بعد تو سونو واژینال تونستن قلب جنین و ببینن 

آخه فعلا خیلی ریز

عشقم واسه منم دعا کن 

من بعد سقطم هنوز باردار نشدم الان تقریبا ۲سال منتظرم

ای خدا تو رو به این عید عزیز

دل همه رو شاد کن 

واست صلوات میفرستم جوابش ایشالا که خوبه😘😘😘

هر چی خواهش دل نه اون میشه، هر چی که خدا بخواد همون میشه😊
فقط اسید فدلیک بهم دادن دارو دیگه ندادن

خب همینو ک دکتر داده بخور البته من زیر نظر پزشکم اینو بخور و تو هفته هفت اخراش برو یا هرزمان برات سونو نوشتن ان شاءالله نتیجه میگیری

یکی از اشناها اینجوری بود بعد تو سونو واژینال تونستن قلب جنین و ببینن  آخه فعلا خیلی ریز عشقم ...

عزیزم ممنونم ازت. ایشالا صاحب همین شب ماله همه رو بهشون ببخشه و دامن شما هم سبز بشه

هیچی. هم من هم شوهرم کاملا اکی بودیم دکترا میگفتن همه چی طبیعیه اما باید صبر کرد. تازه میخواستم برم ...

😍😍😍

دروغ نیست که میگن

هرچی خواهش دل نه اون میشه 

هرچی که خدا بخواد همون میشه

منم امیدوار شدم☺

هر چی خواهش دل نه اون میشه، هر چی که خدا بخواد همون میشه😊
1339