2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه فکر نکنم

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2731
2738

سیب زمینی سرخ کرده نخور اصلا 

کاهو و کلم اضافه کن تا سیربشی با ماست کم چرب و ابلیمو 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
می شه به نظر من. همون مرغی که می بینم حداقل 200 کالریه. ولی سیصد کالری برای یه وعده ی غذایی کم نیست؟ ...

ممنونم .اخه من رژیم دارم تا الان نزدیک‌ هشتصد و خورده خوردم نباید بیشتر از ۱۲۰۰ بشه

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
سیب زمینی سرخ کرده نخور اصلا  کاهو و کلم اضافه کن تا سیربشی با ماست کم چرب و ابلیمو

نون چی؟یه کف دست اضافه کنم یا کلا نخورم؟اخه نون نقشش خ مهمه

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
ممنونم .اخه من رژیم دارم تا الان نزدیک‌ هشتصد و خورده خوردم نباید بیشتر از ۱۲۰۰ بشه

آهان...بله هزار و دویست خوبه. منم هزار و دویست می خوردم وقتی رژیم داشتم. 

وعده هام معمولا چهارصد کالری بود. ولی میان وعده نمی خوردم. یا یه وعده رو حذف و در طی روز پخشش می کردم. 

یه چیزایی رو کلا حذف کنی خیلی بهتره. اگه کم بخوری دلت می خواد. مثل شیرینی جات و همین سیب زمینی سرخ کرده. آدم وقتی یه مدت نخوره دیگه دلش نمی خواد. فراموششون می کنه.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
نون چی؟یه کف دست اضافه کنم یا کلا نخورم؟اخه نون نقشش خ مهمه

روزی یه کف دست بخور ن هر وعده 

تو فک کنم نگران اینی ک سیر نشی اره؟😂😂😂 بخور سیر میشی 

میلن وعده میوه و تنقلات زیاد بخور شیر هم خوبه 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
روزی یه کف دست بخور ن هر وعده  تو فک کنم نگران اینی ک سیر نشی اره؟😂😂😂 بخور سیر میشی  ...

نون اخه نقشش خیلی اساسی تر از این حرفاس .ناراحت میشه بعضی وعده ها حذفش کنم 😂

اره .سیر شدنم خ مهمه اخه گشنم باشه خوابم‌نمیبره .

آهان...بله هزار و دویست خوبه. منم هزار و دویست می خوردم وقتی رژیم داشتم.  وعده هام معمولا چهار ...

موفق شدی لاغر کنی؟

2706