2737
2734

خواهرای گلم من الان پنج هفته و سه روزمه..الان یه ترشح خیلی کوچولو ببخشید پنیری سفید  ازم خارج شد..

بنظر شما عفونته یا ترشح طبیعیه؟ نمیدونم چرا یه حسی بهم میگه ممکنه اتفاقی برای کیسه ابم بیفته..خیلی نگران بچمم....بچه ها خواهش میکنم راهنماییم کنید..

لازمه برم دکتر؟

خدایا شکرت به خاطر نعمت فرشته کوچولویی که تو دلم گذاشتی💖💜💟 خداجونم تو رو به حق فاطمه زهرا دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمین 🌹🌹

ترشحات پنیری نشون دهنده عفونت قارچیه

بله برو دکتر و نترس بهت پماد و دارو میده خوب میشه اینکه با  عفونت بمونی خطرناکه

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه عزیزم طبیعیه منم هفته هفتم الان اینجوری میشه

یعنی جای نگرانی نیس..اخه همه میگن ترشح ابکی بی رنگ دارن..چون من اینجوری نبودم ترسیدم 

خدایا شکرت به خاطر نعمت فرشته کوچولویی که تو دلم گذاشتی💖💜💟 خداجونم تو رو به حق فاطمه زهرا دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمین 🌹🌹

ببین منم داشتم رفتم دکتر هیچ قرصی نداد گف برا بچه ضرر داره فقط گف روزی دوبار شورتتو عوض کن و کامل خب اتو‌بزن و اینکه‌خودتو با شامپو بچه بشور خوب میشی

خداجون میدونی چقد دوستت دارم 😍 

من هفته بیست و ششم و ترشح پنیری دارم آزمایش هم دادم عفونت نداشتم

به نظرتون دلیلش چیه؟

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
2738
ببین منم داشتم رفتم دکتر هیچ قرصی نداد گف برا بچه ضرر داره فقط گف روزی دوبار شورتتو عوض کن و کامل خب ...

من همه این کارا رو میکنم ولی با شامپو نمیشورم

ترشحات پنیری نشون دهنده عفونت قارچیه بله برو دکتر و نترس بهت پماد و دارو میده خوب میشه اینکه با &nb ...

مرسی گلم از راهنماییت

یعنی جای نگرانی نیس..اخه همه میگن ترشح ابکی بی رنگ دارن..چون من اینجوری نبودم ترسیدم 

نه من اصلا ب این چیزا توجه ندارم 

اگه مخالفی ریپلایی نکن حوصله دعوا ندارم 🖐🏼باتشکر😁                  
فقط شامپو بچه عزیزم بشور زود خوب میشی نگران نباش

معذرت میخوام ژل شستشو بزنم مشکلی داره؟

نه بابا نترس طبیعیه استرس به خودت نده من از از ۹ هفتگی ترشح داشتم تا الان که ۲۹ هفته ام تازه برای من بو هم داره که اون خیلی بیشتر اذییتم میکنه دکترمم کپسول آمپیسیلین نوشت که از همه داروخونه ها جمع شده فقط یه بسته زورکی پیدا کردم که شکم روی آورد برام دکترم گفت نخور لازم نیست .یه چیزه دیگه فقط شورت نخی حتما بپوش شلوار پلاستیکم نپوش.ببخشید با دستمالم بعد دستشویی خودت و خشک کن .

2706