2737
2734
عنوان

به نظرتون شوهرم داره راست میگه؟؟اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 8286 بازدید | 218 پست
من تو نوزادیم مادرم ولم کرده هنوزم ندیدمش  بابامم اینقد زندگیش چاله چوله داره ک تو هفته پنج شی ...

ایشاا. که شوهرت میشه تکیه گاهت خدا بزرگه عزیزم.

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
یعنی چی با یه مرد زن دار ادامه بده ؟ این همه پسر مجرد هست بره با اونا دوست شه  

نگفتم ادامه بده. منظور این بود که بسادگی نمیشه پای اون زن رو از زندگیش کوتاه کنه. آخه استارتر نوشته شرش کم شد.

اینقده یعنی بد نوشتم که دچار سو تفاهم شدین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیر ببینی بزار ببینم میتونم تک کنمت @mahsa77777    

اره ؛ درخواست دوستی بدید

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔

نمیدونم من که حرفهای شوهرت رو باور نمیکنم. ولی وایسا نرو بخاطر اینکه میدونو واس اون هرزه خالی نکنی. و حالا ک میگه پشیمونه براش شرط و شروط بذار و حق طلاق رو بگیر. و خودت هم با شوهرت خوب رفتار کن یه مدت شاید آدم شده باشه

2731
خانما من صد بار گفتم پرونده مهریه ی من بسته شد ماشینو حساباشم از توقیف در اوردم الان بیشتر از ی ما ...

تاپیکو قفل کن عزیزم و به جا مجازی تو واقعی تلاش کن اینجا همه ۵ درصد واقعیت زندگی تورو میبینن ۹۵ درصدشو نمیدونن چه توقعی داری؟

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
از همه چیزش بگذریم این همه سیگار رو نمیتونم کنار بیام.چیزی که به ذهنم میرسه اینه  شمترتو خودش ...

دختره منو میشناخت دفعه اولی ک رو شد رابطشون به خودمو بابام زنگ زد التماس ک ابروشو نبریم

من شک کردم ب اینکه رابطه دارن هنوز وقتی مطمئن شدم ب پدر دختره و شوهرش پیام دادم

اونم سر همین ب من پیام داد ک میام زندگیتو سیاه میکنم من دیگه چیزی واسه از دست دادن ندارم

والا   همه شوهرا همینن  خوبی و بدی باهم دارن  ..

هنوز اول راه میگن جدا شو چی جواب خدارو میدن 

من تو نوزادیم مادرم ولم کرده هنوزم ندیدمش  بابامم اینقد زندگیش چاله چوله داره ک تو هفته پنج شی ...

بیچاره مادرت چقد عذاب میکشیده ک بچش ولکرده 

دنـیا اگهـ عـدالتـ داشتـ ،مـرد همـ بکارتـ داشتـ
2738
بیچاره مادرت چقد عذاب میکشیده ک بچش ولکرده 

اسمشو نزاریم مادر

بیستو س ساله هیچ خبری از من نداره

شنید من ازدواج کردم بازم بی تفاوت بود

ن خودش ن خانوادش هیچوقت سمتم نیومدن

لایکم کن تا در خواست بدم جور دیگ بلد نیستم

شماهرموقع خواستین بگین روچشم 

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔
دختره منو میشناخت دفعه اولی ک رو شد رابطشون به خودمو بابام زنگ زد التماس ک ابروشو نبریم من شک کردم ...

افرین

دنـیا اگهـ عـدالتـ داشتـ ،مـرد همـ بکارتـ داشتـ

ببین استارتر جان این آدم کلا مشکل داره.

اگر از شب تا صب دو پاکت سیگار کشیده مشکل داره و اگر صبحش از زیرسیگاریش عکس گرفته و برات فرستاده دیگه خیلی مشکل داره.

اگر مست کرده و یه چیزی گفته اون حرف دلش بوده. هیچ آدم مستی کاریو نمی‌کنه که به دلش نباشه. همه آدمای مست کاریو می‌کنن که دلشون همیشه می‌خواسته بکنن فقط قبل از مستی ترس از آبرو و بدبختیای بعدش دارن ولی وقتی مست می‌شن عواقب کارشون براشون مهم نیست و حرف دلشون رو می‌زنن و کاری که می‌خوان می‌کنن. بعدش مستی رو بهونه می‌کنن. پس ایشون دقیقا حرفایی که تو مستی زده راست بوده و بعدش فهمیده که جدایی براش چه خرجی داره. آدمی که مست می‌شه روی واقعیش رو نشون می‌ده و داد و بیداد می‌کنه و شر می‌شه آدمیه که قطعا مشکل داره. اینا رو نمی‌شه به تأثیر الکل ربط داد. اگر این‌طوری بود الآن همه غیرمسلمونا باید آدمای دعوایی و بددهن می‌بودن. آدمی که انقد مست می‌کنه که هیچ کنترلی روی حرف و عملش نداره بازم مشکل داره.

اگر ایشون تو زمان عقد با یکی دیگه بوده و تا چندوقت پیشم که اومده برای آشتی هم‌چنان با اون آدم مونده ینی حتی اگر با اونم نباشه می‌ره سراغ بعدی.

بعدم خودش داره می‌گه من همیشه می‌خوام با له‌کردن آدما احساس کنم کسی‌ام. خودش داره می‌گه من عمیقا مشکل دارم. مشکلی که همیشه باهام بوده. مطمئن باش هزار تا مشکل دیگه‌ هم داره و اینا چند تا از هزاره. از این رابطه بکش بیرون و خودت رو راحت کن. این آدم بد مریضه، بد.

نگفتم ادامه بده. منظور این بود که بسادگی نمیشه پای اون زن رو از زندگیش کوتاه کنه. آخه استارتر نوشته ...

نمیدونم ، من اینطور برداشت کردم 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
2706