2733
2739
عنوان

به نظرتون شوهرم داره راست میگه؟؟اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 8286 بازدید | 218 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب من بین حالت یک و دو موندم نمیدونم راست میگه یا ن

میدونی ولی دوست دادی گول بخوری

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2728
چرا بهش برگشتی چرا جدا نشدی یه روزی میفهمی بزرگترین اشتباه رو کردی با برگشتنت فقط زندگیتو خودتو بین ...

فک میکردم میتونم ببخشمش و پشیمونه

گفتم اول جوونیم بیوه نشم

کسی هم ندارم که بخواد پشتم باشه

فک میکردم میتونم ببخشمش و پشیمونه گفتم اول جوونیم بیوه نشم کسی هم ندارم که بخواد پشتم باشه

مگه اون پشت چه خبره که هی همه میگن‌کسی رو ندارم پشتم باشه

.یه خانمی که بچه هم نداری..مستقل میشی نهایت

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2738
سعی کن ببندی دهنتو از کثافت کاریا حمایت نکنی فقط حال همه رو بهم میزنی مث اون تاپیکه ک گفتی حتمن بچه ...

انصافا بچه ی سه ساله چی داره اخهههه

مردم چقدر بی صفت شدن😭😭😭😭😭

کاش که همسایه ی ما میشدی هرروز میدیدمت انقدر دلم برات نمیتنگولید😭😭😭😭😭
اون حرفارو مست بوده زده خیانتم مست بوده کرده؟

ن ولی اگه توجیه کارشو بگم برات میفهمی چقدر نادونه

با پدر اون دختره ی مشکل و درگیری قدیمی داشته دنبال ازار دادن بابای دختره بوده

چون خیلی مذهبی و مداحه با این دوست شده و ازش مدرک جمع کرده باباشو بسوزونه

باور میکنی؟

عین تو فیلماس ک سر کینه هرکاری میکنن

عزیزم راجب امضات یعنی اگ نتونستم یک روز بخونم کمک میکنی؟؟

بله

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔
مردی که مست میکنه هیچیو هیچکیو نمیشناسه .همیشه بمیگن ازادم مست باید بیشتر ترسید تا یه قاتل

همیشه هم میگن مستی و راستی😐

حرفایی که تو مستی زده عین حقیقت بوده و حرف دلش بوده‌ ،موندن بی فایده س!!!!

میشه برا ارامش دلم یه صلوات بفرستی 😔                   خداجونم تنهام نذار😢💔
فک میکردم میتونم ببخشمش و پشیمونه گفتم اول جوونیم بیوه نشم کسی هم ندارم که بخواد پشتم باشه

من هیچوقت معنی این جمله رو نفهمیدم. 

عزیزم تو خیابون که نموندی حتما یه خانواده ای داری که همسرت ازشون تو رو خاستگاری کرده. پس نگو کسی رو ندارم.‌توقع شما از کسی کیه دیگه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2706