2410
2553

سلام

نمیدونم کیا مشکل من رو ب خاطر دارن

دو ساله که عقدم

ماه رمضون امسال شوهرم گفت نمیخواد دیگه باهام ادامه بده و جدا بشیم اشنایی و عقدمونم عاشقانه بود و خودمون دوست بودیم

یه شب کنارش بودم نصف شب دیدم پیام اومد و با ی دختری ک داره از شوهرش جدا میشه و پنج سال ازش بزرگتره رابطه داره

وقتی ب بابای خودمو خانوادش گفتم اومد وایساد داد زد نمیخوامش مهریشو میدمو حتی فحاشی کرد

بعد از دوماه حدودا اومدن برای اشتی اونم وقتی که ما مهریه رو اجرا گذاشتیم و ماشین و حسابشو مسدود کردیم

الان حدودا چهل روزه اشتی کردیم هرروز باهام کم محلی میکرد هی میگف شما گشنه هستین دنبال پولین

من خیلی مدارا کردم گفتم داره لج میکنه

چه اشتباه بزرگی

میخواد از اموال محرومت کنه.. مگه مجبورین با هر خری سازش کنید

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

ولی دیشب متوجه شدم با همون دختر قبلی رابطه داشته و بهش گفته از زنم متنفرم و اون دختره ب من پیام داد

وقتی اینا رو دیدم خیلی حال بدی داشتم

زنگ زدم بهش گفتم تو هنوز باهاش در ارتباطی

چرا اون باید ب خودش اجازه بده این حرفارو بزنه تو بهش گفتی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

حالا اسکرینو بزار

درخواست دوستی قبول نمیکنم. اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن؛ من نظر شخصی خودمو توی تاپیک استارتر میگم برامم مهم نیست که نظر مخالف نظر من چیه ؛ وقت و حوصله ی جر و بحث هم ندارم.
2714

اگه تو عقد این قدر روتون به روی هم باز شده بهتره جداشین.

اصلا عقدو برا همین گذاشتن ک اگه تفاهم نداشتن به هم بزنن،ولی نمیدونم چرا بازم یه سریا بد میدونن

میشه برا ارامش دلم یه صلوات بفرستی 😔                   خداجونم تنهام نذار😢💔
2706