2726
عنوان

تغییر رشته از ریاضی ب تجربی

1390 بازدید | 24 پست

دوستان خواهشاً هرکسی اطلاعاتشون داره کمکم کنه من چند ساله از درس دور بودمتصمیم گرفتم واسه کنکور۹۹شرکت کنم ولی کنکور تجربی بدم رشته ام ریاضی بودالان میخام برم تجربی در قدم اول چکار باید بکنم ؟؟؟؟

عزیزم من اینکارو کردم

اولین کارش اینه که بری کتابارو بگیری مخصوصا زیست که ما هیچی ازش سر درنمیاریم

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏

زیست خیلیییی بخونی و شیمی 

چون ریاضی بود ریاضی و فیزیکت خوبه 

عمومیا هم همون  عمومی ریاضی هست 

تلاشتو بزار رو زیست و بعد شیمی 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اینکه چند سال از درس دور بودین رو توصیه میکنم برین پیج اینستا دکتر کوکه ای و پستای اول رو بخونین...و در رابطه با ریاضی به تجربی باید بگم که زیست قطعا باید خیلی بخونید و در این رابطه می تونید کلیپای آقای جلال موقاری در سایت آلا رو به رایگان دانلود کنید....ایشون خیلی خیلی خیلیییییی محشرن.موفق باشید💙

2728

اگه اراده قوی داشته باشی قطعا میتونی رشته خوب قبول شی 

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏

من خودم پکیج ونوس گرفتم که انصاااافا راضی بودم

من دوتا لیسانس گرفتم توی رشته ریاضی اما از آخر رفتم تجربی کنکور دادم

2706