2733
2734

خانمها این تاپیک رو زدم که هر کسی که رعایت کرده و نتیجشو دیده با توکل به خدا عملگردشو توضیح بده میخوایم ببینیم این راه تا چه اندازه احتمال رو میبره بالا برا رسیدن به جنس مورد نظر

خانمها لطف میکنید اگر برای سلامتی دخترم و عاقبت بخیری و خوشبختی زندگیم دعایی کنید و صلواتی بفرستین منم همیشه دعاگوتونم عزیزان 

اول و اول خدا تا اون نخواد برگی از درخت نمیفته

خانمها لطف میکنید اگر برای سلامتی دخترم و عاقبت بخیری و خوشبختی زندگیم دعایی کنید و صلواتی بفرستین منم همیشه دعاگوتونم عزیزان 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول خدا بعدا سلامت بچه آره تاثیر داره

میشه توضیح بدی عزیز

2731

تاثیر داره ولی اول خدا من میرفتم دکتر یه نفر برا تعیین جنسیت اومده بود طفلی یه سال و خورده ای میومد بعد حامله شده بود دوقلو روزی که رفت سونو فهمید جفتش دختره دعوایی تو مطب راه انداخت دیدنی

میشه برا برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستین😊😘😘😘

منم با هر دوش نتیجه گرفتم روزتخم گذاری اقدام کردم قبلش رابطه نخواستیم داشته باشیم شیر موز و خرمامیخورد شوهرم با عرق کاسنی خودمم شیر نخوردم کلا،انجیر و خرما میخوردیم بیشتر قبلش

کرم ضدلک ،روشن کننده،درمان جای جوش،روغن خراطین اصل و ست ساز برای فروش دارم همه اینا نتیجه چن سال تجربه خودمه hamechibato این آیدی تلگراممه خواستین در خدمتمم😊😊😊
2738

[QUOTE=101647225]تاثیر داره ولی اول خدا من میرفتم دکتر یه نفر برا تعیین جنسیت اومده بود طفلی یه سال و خورده ای میومد ...[/QUOTE

اخی اینا همش اینو میرسونه تا خدا نخواد نمیشه هیچی ولی خوب خیلیا دختر میخوان چون پسر دارن خیلیا پسر میخوان چون دختر دارن خوبه تلاش کنی ولی باید بسپاری ب خدا

منم با هر دوش نتیجه گرفتم روزتخم گذاری اقدام کردم قبلش رابطه نخواستیم داشته باشیم شیر موز و خرمامیخو ...

بسلامتی عزیزم 

منم شنیدم بعضیا بودن با ناشتا فلفل سیاه خوردن اینا شده 

اره اینو شنیدم به شدت طبع رو گرم میکنه باید زن بخوره اگر پسر میخوان

خرما رو چت روز قبلش می‌خوردین عزیزم؟؟

دوهفته قبل.یه ماه قبلش هم خوردنش بهتره

کرم ضدلک ،روشن کننده،درمان جای جوش،روغن خراطین اصل و ست ساز برای فروش دارم همه اینا نتیجه چن سال تجربه خودمه hamechibato این آیدی تلگراممه خواستین در خدمتمم😊😊😊

ببین شوهرت از سه ماه قبل همه چی بخوره، مخصوصا چیزای مقوی مثلا مولتی ویتامین بخوره، چند روز یبارم ویتامین سی و ایی بهش بده، عرق کاسنی هر روز یک استکان پر، این مدت باید شلوار راحت بپوشه، لباس زیر راحت، جای خنک باشه کلا، ده روز قبل اقدام کمپرس یخ  یا آب سرد برای مرد استفاده بشه هر بار ده دقیقه، یک ساعت قبل نزدیکی یک لیوان قهوه ی غلیظ مصرف کنه، ولی تو سه ماه چای و قهوش باید به حداقل برسه سیگار نکشه.

حالا خودت باید حداقل یکماه سردیجات و لبنات رو کم کنی،

ماهی برنج ماکارونی عدس لوبیا چیتی گوشت تخم مرغ شکلات گردو بادام بادام هندی تره  کمتر بخوری، بجاش موز خرما انجیر پسته تربچه شاهی فندق پودر بلوط ولی نه زیادش یبوست می یاره ،زنجبیل دارچین فلفل سیاه چندتا ناشتا، روزی یه استکان عرق کاسنی، زعفران همه ویتامینها بجز ویتامین دی ، همه املاح بجز کلسیم و منیزیم رو بخوری،

نزدیکی باید کمترین زمان رو ببره یعنی باید از قبل خیلی آماده باشین، دخول باید عمیق باشه، قبل نزدیکی مرد کمپرس سرد بزاره ، جای اقدام باید خنک باشه، منظورم اون اتاقه، بعدش زن باید چند دقیقه پاهایش بالا باشه، از بالش استفاده کن، زن همزمان با مرد ارضا بشه

خدایا خودت کمکم کن 
2706