2726
اگه مزاح بود که من از شما معذرت میخوام. متوجه نشدم.

ببین ۵۴-۵صفحه تاپیک جلو رفته 

از همون صفحه های اول با پست اون کاربر ک ب یکی گفت قیافتون ب شهرستانی میخوره 

کلا جو تاپیک برگشت همه اینو بعنوان شوخی بهم گفتن همه هم میدونستن جریانش چیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین ۵۴-۵صفحه تاپیک جلو رفته  از همون صفحه های اول با پست اون کاربر ک ب یکی گفت قیافتون ب شهرس ...

منم جریانو میدونستم ولی احساس نکردم حرفتون شوخی باشه.در هرصورت من معذرت خواهی کردم.

2728
واقعا باید به حال اون افرادی که تو این قرن هنوزم فکرهای قجری دارن زار زد . خییییلی جای تاسف داره که ...

والا من شهرستانی ام هروقت میام تهران تو مترو و اتوبوس یا خیابون آدرس میپرسم خیلیا متعجب میشن و میگن همیشه راننده میومده دنبالت که بلد نیستی ؟! یا میگن بهت نمی خوره مترو سوار باشی و ... به خدا اصن قصدم تعریف نیست فقط میخام بگم به تهرانی شهرستانی بودن نیست . یا از طرز رفتار و برخورد بعضیا تو مترو و اتوبوس و ... واقعا متعجب میشم که اصلا تو شهرمون اونجور رفتارایی ندیدم . 

عزیزم همینایی ک همش دم از شهرستانی و غیر شهرستانی میزنن ب معنی واقعی کلمه از همه بی کلاس تر و ندید ب ...

دقیقا. اکثر دوستای منم که شهرستانم شاسی بلند سوارن . همه هم لباساشون مارک . آخه مگه شعور و شخصیت ربطی داره به محل زندگی

دوست عزیز نمیشه که همه از فقرمهاجرت کنن پایتخت که تو مترو جنس بفروشن. بعضیا تو شهر خودشون حسابی پولد ...

به خدا آخرین باری که تهران بودم سه ماه پیش بود از شدت الودگیش یه جوری مریض شدم که تو عمرم اونجوری مریض نشدم تا حالا هنوزم بعد سه ماه سرفه دارم . 

دقیق نمیدونم بحث چیه بچه ها🧐🧐🧐 فقط اومدم بگم ما جنوبیم و اکثرا خانواده ها ماشین خارجی زیرپاشونه، اروندی و پلاک ملی. ماشین هایی که تهرانی ها فقط توی ایکس باکس میتونن ببینن.‌خودافض🙃🙃🙃

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

من میخام یه هکس بزارم بگید کدوم بهترن و چند سال میخورن. خواهریم

واسه شفای همه بیماران صلوات... خاصه داداشم جوونن گلم عشقم که تو 24 سالگی ام اس گرفته... تو رو خدا هر کی دید صلوات بگه براش... غم نبینین
والا من شهرستانی ام هروقت میام تهران تو مترو و اتوبوس یا خیابون آدرس میپرسم خیلیا متعجب میشن و میگن ...

موندم این تهرانی شهرستانی یعنی چه ..... تو تقسیمات کشوری تهران هم یه شهرستان هست مثل بقیه شهرستانهای دیگه و مرکز استانی به نام تهران!!!

شهرستان یکی از یکاهای بخش‌بندی‌های کشوری در ایرانو بسیاری از کشورهای جهان است. شهرستان برابر کانتی (County) در بریتانی و ایالات متحده آمریکا و برابر ولسوالی در افغانستان و ناحیه در تاجیکستان است.

در بخش‌بندی‌های کشوری ایران، شهرستان یکایی کوچک‌تر از استان و بزرگ‌تر از بخش است. هر استان به چندین شهرستان و هر شهرستان به چندین بخش بخش‌بندی می‌شود

تهران هم مثل سایر مراکز استان شهرستان حساب میشه!!!

شهرستان یکی از یکاهای بخش‌بندی‌های کشوری در ایران و بسیاری از کشورهای جهان است. شهرستان برابر کانتی ...

تهرانیا میگن ایران از دو قسمت تشکیل شده،

تهران +شهرستان😂😂

خدایا مراقب این فسقله تو دلم باش🥺
2706