2733
2734
نه این باهمه فرق میکرد واقعا زیبا بود خیلییی زیبا

ندیدم من عکسی ولی اینجا آنقدر ازاین حرفا زدن که باورش سخت! 

سال من بهترین سال میشه سالی که زندگی پر از زیبایی است❤️😍🤗
ببین به تعریفهای نی نی سایتی اهمیت نده اینجا معمولا همه زیبا قشنگ میدونن بعد میبینی طرف معمولی تر ای ...

خودمو جر دادم اسن توجه نمیکنع

عضو گروه لاغری بامداد خمار💛وزن اولیه💛:۷۸😞هدف اول🧡:۷۳🔐هدف دوم💙:۶۸ 🔐هدف سوم💚:۶۵🔐 هدف چهارم💚:۶۲🔐  هدف نهایی:۶۰💚🔐 ۹آبان:۷۵.۵ 🥺۱۶ابان:۷۴.۷۵۰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزيزم من خودمم گفتم معموليم

عکستونو میزاری

عضو گروه لاغری بامداد خمار💛وزن اولیه💛:۷۸😞هدف اول🧡:۷۳🔐هدف دوم💙:۶۸ 🔐هدف سوم💚:۶۵🔐 هدف چهارم💚:۶۲🔐  هدف نهایی:۶۰💚🔐 ۹آبان:۷۵.۵ 🥺۱۶ابان:۷۴.۷۵۰
2738

ضحی بزار من نظر بدم من آدم رکیم نظر الکی نمیدم اینجا هرکسیم نمیگم خوبه😒

سال من بهترین سال میشه سالی که زندگی پر از زیبایی است❤️😍🤗
  ضحی بزار من نظر بدم من آدم رکیم نظر الکی نمیدم اینجا هرکسیم نمیگم خوبه😒

نمیزاره

عزيزم من خودمم گفتم معموليم

اره تو محشری     از همه سرییییی😂😂😂😂با ریتم بخونین لطفا

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
من میرم اگه گذاشت بگیذ بیام ببینم! 

بیخیال بریم نمیزاره

2706