2726
عنوان

بچه ها شوهر شما هم اینجورین؟؟

199 بازدید | 20 پست

هر دفعه ورداره یکیو با خودش بیاره خونتون و تو راه که داره میاد بگه با فلانیم یه روز با پسر خالش یه روز با داداشش. مثلا فردا که عیده شب با پسرخالش میخواد بیاد که حالا اینو زود بهم گفت هفته قبلم که عید بود باز با پسرخالش اومد اه بدم میاد مجردن اصلا راحت نیستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
كارش زشته ! بگو مگه مهمونسراست خونتون ؟ 

به خدا بدم میاد حالا خونه خودشون من سال تا سال میرم

میرم. میگه تو همش بهونه میاری منم اعصابم خورد شد گفتم خیلی خوش میگدره باهات با اونا باشی شب نیا خونه برو با همونا

نمیدونم اخه زشته که در مورد ادم چی فکرمیکنن

نه اونجوری که بقیه هم فکر بدن کنن ، در این حد که مثلا بگی بخندی به شوهرت بگی خیلی خوش گذشت بعد وقتی نمیان سراغشونو بگیری که شوهرت حساس بشه ، خودش سعی میکنه دور نگه داره

نه اونجوری که بقیه هم فکر بدن کنن ، در این حد که مثلا بگی بخندی به شوهرت بگی خیلی خوش گذشت بعد وقتی ...

خواهر روابطشون صمیمیه براشون مهم نیس. مثلا جلو پسر خاله پسر دایی روسری سر نمیکنن  دست میدن بهم

خواهر روابطشون صمیمیه براشون مهم نیس. مثلا جلو پسر خاله پسر دایی روسری سر نمیکنن  دست میدن بهم

اشکال نداره ، وقتی تو همش صحبت اونارو بکنی مثلا صحبت یکی از پسر خاله هارو ، همش تعریف کنی و سراغشو بگیری خودش حساس میشه

2706