2410
2553
عنوان

بیان اسکرین پیامای خواستگار

| مشاهده متن کامل بحث + 720 بازدید | 33 پست
نه اخه دروغه  فقط بهش گفتم من هیچگونه توهینی نسبت به خونوادم نمیپذیرم و طرف هرکی باشه میشورم م ...

خب پس مشخصه تهاجمی هستی گلم،اونم همین رو گفته خب،پس چرا بهت برخورده؟قرار نبوده و نیست بهت توهین بشه عزیزم،لازم نبود این موضوع رو باز کنی واسش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه ما خیلی صمیمی هستیم و یکساله باهمیم و الان برام سنگینه این جریان نمیتونم بگم هرطور خودتون میدونی ...

بكو هر جور راحتي، علاقه من به اين رابطه در همونقدره كه برا تو هست، 

2456
دقییقااااا واسه من زنگ خطره این موضوع  بعدشم خب با خودم میگم همون یکسال پیش قبل اینکه مارو باه ...

درسته حرفت تو هم واسش طاقچه بالا بزار کلاس خودت رو بالا ببر پیشش . بگو منم باید راجع به شما فکر کنم

خب پس مشخصه تهاجمی هستی گلم،اونم همین رو گفته خب،پس چرا بهت برخورده؟قرار نبوده و نیست بهت توهین بشه ...

اخه داستان اینه که من تاحالا اصلااااا به کسی بی احترامی نکردم والا ، مثلا عمم پشت سر مامانم حرف زده بود زنگ زدم حالشو گرفتم که اونم یه شهر دیگه ست 

حرفایی که میگن از مردم این شهر شنیدن صحت نداره آخه 

2714

به نظرم زود تصمیم نگیر اگه میخوای ادامه بدی حتما برو مشاور قبل ازدواج . اصلا رفتار این آقا رو نپسندیدم که اومد حرف مردمو به تو گفته بعد نوشته دوجا بی احترامی کوچیکی ازت دیدم

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
به نظرم زود تصمیم نگیر اگه میخوای ادامه بدی حتما برو مشاور قبل ازدواج . اصلا رفتار این آقا رو نپسندی ...

حالا مامانش هفته پیش زنگ زده به مامانم گفته یه قرار بذارین ما خانوما دورهم باشیم بیشتر آشنا بشیم 

مامانم قرار بود امروز یا فردا زنگ بزنه بهشون 

بااین چیزا حس میکنم مامانش دو دله و رضایت نداره 

نمیخوام به عنوان خواستگار بیان تو این خونه 

خیلی هم زشته که مامان من زنگ نزنه بهش چون منتظره 

حالا مامان زنگ بزنه چی بگه ؟؟؟

حالا مامانش هفته پیش زنگ زده به مامانم گفته یه قرار بذارین ما خانوما دورهم باشیم بیشتر آشنا بشیم&nbs ...

بهش بگه فکرامون کردیم قسمت به این وصلت نیست . با خانواده ات خوب فکراتو کن 

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
حالا مامانش هفته پیش زنگ زده به مامانم گفته یه قرار بذارین ما خانوما دورهم باشیم بیشتر آشنا بشیم&nbs ...

به نظرم بگه با این حرفایی که زده شده صلاح نمیدونیم این وصلت انجام شه.اگه اونا واقعا تورو بخوان خودشون و به اب و اتیش میزنن تا نظرتون و عوض کنن و بیان خونه تون خواستگاری.اینجوری ارزش خودتم حفظ کردی که یعنی قرار نیست هر توهینی بشنوی و عکس العملی نشون ندی!

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
به نظرم بگه با این حرفایی که زده شده صلاح نمیدونیم این وصلت انجام شه.اگه اونا واقعا تورو بخوان خودشو ...

خواهرم با خواهرش دوست صمیمی و ۱۰ ساله هستن 

به خواهرم جریان و گفتم 

قراره امشب زنگ بزنه به خواهرش بگه فلانی (یعنی من)

خیلی دلش شکسته و درست نبوده حرفایی که منتقل شده و الان دیگه از نظر روحی نمیتونه وارد این جلسات بشه 

پس فعلا همه چی کنسله بیشتر باید فکر کنن بچه ها

خواهرم با خواهرش دوست صمیمی و ۱۰ ساله هستن  به خواهرم جریان و گفتم  قراره امشب زنگ بزنه ...

خوب بود👍اصلاا کوتاه نیای با پیام و این حرفاا حتما باید حضوری ازت عذرخواهی بشه

خواهرم با خواهرش دوست صمیمی و ۱۰ ساله هستن  به خواهرم جریان و گفتم  قراره امشب زنگ بزنه ...

تصمیم ت چیه گلم؟جوابت هنوز بهش مثبته؟

2706