2410
2553
عنوان

بیان اسکرین پیامای خواستگار

720 بازدید | 33 پست

بچه ها پیرو تاپیک قبل ، ک گفتم میخوان جلسه رسمی خواستگاری بذارن حالا مامانش گفته تو تحقیقات گفتن پشت سر من حرف هستش که دختره دعوا گری هستم ،حالا هیچکسی ام نمیشناسه منو تو این شهر 

حالا خود پسره اومده میگه توضیح بده راجب این موضوع و من برام زنگ خطره و اینا 

با اینکه یکساله در ارتباطیم و از طریق یکی از بستگانه نزدیکش اشنا شدیم ها 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

وقتی باهات دوست بوده دیگه تحقیقات چیه .وقتی از طرف بستگان‌معرفی شدین و یک سال صحبت کردین حالا ازت توضیح میخواد که دعوایی هستی یا نه؟؟ به نظرم‌رفتار اونا باید زنگ خطر باشه واست

من باشم دیگه جوابشو نمیدم کسی که تو یک سال رابطه شمارو نشناخته و الان رو حساب حرف دیگران تصمیم می گ ...

پشت تلفن میگه توضیح بده و زنگ خطره برام و اینا 

اخرش دید داره بهم برمیخوره حرفشو عوض کرد 

الانم تو پیام ببین چی گفته

اووه چقد الکی بهش توضیح دادی

اینطوری بدتره

یه کلام بگو هرطور خودتون میدونید

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل
وقتی باهات دوست بوده دیگه تحقیقات چیه .وقتی از طرف بستگان‌معرفی شدین و یک سال صحبت کردین حالا ازت تو ...

دقییقااااا واسه من زنگ خطره این موضوع 

بعدشم خب با خودم میگم همون یکسال پیش قبل اینکه مارو باهم آشنا کنن نمیتونستن اول تحقیق کنن ؟ 

اگر واقعا تهاجمی و دعوایی هستی باید این خصوصیتت رو بر طرف کنی چون خیلیا با این قضیه کنار نمیان

نه اخه دروغه 

فقط بهش گفتم من هیچگونه توهینی نسبت به خونوادم نمیپذیرم و طرف هرکی باشه میشورم میندازمش رو بند 

اینو گفتم بهش واقعا 

اووه چقد الکی بهش توضیح دادی اینطوری بدتره یه کلام بگو هرطور خودتون میدونید

اخه ما خیلی صمیمی هستیم و یکساله باهمیم و الان برام سنگینه این جریان نمیتونم بگم هرطور خودتون میدونید 

من یکسال از عمرم رو گذاشتم 

2706