1428
1411
عنوان

بیان اسکرین پیامای خواستگار

519 بازدید | 33 پست

بچه ها پیرو تاپیک قبل ، ک گفتم میخوان جلسه رسمی خواستگاری بذارن حالا مامانش گفته تو تحقیقات گفتن پشت سر من حرف هستش که دختره دعوا گری هستم ،حالا هیچکسی ام نمیشناسه منو تو این شهر 

حالا خود پسره اومده میگه توضیح بده راجب این موضوع و من برام زنگ خطره و اینا 

با اینکه یکساله در ارتباطیم و از طریق یکی از بستگانه نزدیکش اشنا شدیم ها 

مامانا سلام

لباس شویی اینترنتی قسطی خریدم ماهی 600 تومن ، عالیه!!!
برید ببینید

1401

وقتی باهات دوست بوده دیگه تحقیقات چیه .وقتی از طرف بستگان‌معرفی شدین و یک سال صحبت کردین حالا ازت توضیح میخواد که دعوایی هستی یا نه؟؟ به نظرم‌رفتار اونا باید زنگ خطر باشه واست

خدایا داده و نداده ات رو شکر
من باشم دیگه جوابشو نمیدم کسی که تو یک سال رابطه شمارو نشناخته و الان رو حساب حرف دیگران تصمیم می گ ...

پشت تلفن میگه توضیح بده و زنگ خطره برام و اینا 

اخرش دید داره بهم برمیخوره حرفشو عوض کرد 

الانم تو پیام ببین چی گفته

1394
وقتی باهات دوست بوده دیگه تحقیقات چیه .وقتی از طرف بستگان‌معرفی شدین و یک سال صحبت کردین حالا ازت تو ...

دقییقااااا واسه من زنگ خطره این موضوع 

بعدشم خب با خودم میگم همون یکسال پیش قبل اینکه مارو باهم آشنا کنن نمیتونستن اول تحقیق کنن ؟ 

اگر واقعا تهاجمی و دعوایی هستی باید این خصوصیتت رو بر طرف کنی چون خیلیا با این قضیه کنار نمیان

نه اخه دروغه 

فقط بهش گفتم من هیچگونه توهینی نسبت به خونوادم نمیپذیرم و طرف هرکی باشه میشورم میندازمش رو بند 

اینو گفتم بهش واقعا 

اووه چقد الکی بهش توضیح دادی اینطوری بدتره یه کلام بگو هرطور خودتون میدونید

اخه ما خیلی صمیمی هستیم و یکساله باهمیم و الان برام سنگینه این جریان نمیتونم بگم هرطور خودتون میدونید 

من یکسال از عمرم رو گذاشتم 

1403
نه اخه دروغه  فقط بهش گفتم من هیچگونه توهینی نسبت به خونوادم نمیپذیرم و طرف هرکی باشه میشورم م ...

خب پس مشخصه تهاجمی هستی گلم،اونم همین رو گفته خب،پس چرا بهت برخورده؟قرار نبوده و نیست بهت توهین بشه عزیزم،لازم نبود این موضوع رو باز کنی واسش

اخه ما خیلی صمیمی هستیم و یکساله باهمیم و الان برام سنگینه این جریان نمیتونم بگم هرطور خودتون میدونی ...

بكو هر جور راحتي، علاقه من به اين رابطه در همونقدره كه برا تو هست، 

دقییقااااا واسه من زنگ خطره این موضوع  بعدشم خب با خودم میگم همون یکسال پیش قبل اینکه مارو باه ...

درسته حرفت تو هم واسش طاقچه بالا بزار کلاس خودت رو بالا ببر پیشش . بگو منم باید راجع به شما فکر کنم

خدایا داده و نداده ات رو شکر
1339