2703
2553
تو ایران بعد از پزشکی عمومی تخصص زنان و زایمان میگیرن...شما الان پزشکی خوندی دارین تخصص میگیرین یا س ...

يه چهارسال داره يه دوسال

ولي بهش پزشكي عمومي نميگن 

نه من دوسال رو دارم ميخونم بعدش شايد بشه اون چهارسال رو اسكيپ كرد نميدونم  

میشه راهنماییم کنید درمورد ازمون ایلتس چجوری میتونم نمره ۷ بیارم تو این ازمون سطحمم خوبه ولی کلاس نر ...

خب سطحت چقدره؟ 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

يه چهارسال داره يه دوسال ولي بهش پزشكي عمومي نميگن  نه من دوسال رو دارم ميخونم بعدش شايد ...

کدوم کشور می خونید؟

هزینه رو خودتون دارید میدید یا باند گرفتید؟

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید
تو ایران بعد از پزشکی عمومی تخصص زنان و زایمان میگیرن...شما الان پزشکی خوندی دارین تخصص میگیرین یا س ...

يه اسكالرشيپ براي ماه بعدي سوئد گذاشته براي همين pre medical كه اينجا دارم ميخونم 

دارم فعلا براي اون اپلاي ميزنم اگر بشه يا فول اسكالر ميدن يا دوازده هزار يورو اسكالر

هركدوم بشه معطل نميكنم ميرم.ولي اگر بشه🤔 ايلتس اكادميكم ميخواد با B2 سوئدي

2720