2410
2553
عنوان

مهد کودک برای شیرخوار

2150 بازدید | 24 پست

خانم های عزیزی که بچه های زیر دوسالشون رو به مهد سپردن لطفا از تجربییاتون بگید ...من هم از بیقراری دخترم نگران هستم که نمونه و هم از نگهداری مهد ...با توجه به چیزایی که ادم میشنوه مثل داروی خواب اور و تعویض نکردن پوشک به موقع و تند تند بیمارشدن بچه ها ...به شدت فکرم درگیر شده ...

نميگيرن عزيزم بالا سه سال رو مهد ميگيرن

از کجا میدونی من دوقلوهام ۶ ماهشون نمیتونم دست کسی بذار کسی نیس مجبورم بذارم مهد😔

برا خونه دار شدنمونصلواتبفرستین😍😘ناموسن صلوات بفرستین دیگه😏😍😍😍😍امروز در تاریخ ۲۶ بهمن سال ۹۸ عشقم گل پسرم امیرسامم برای اولین بار راه رفت و منو یهو شوکه کرد ای جووووونم الهی خدا حفظش کنه برا مامان و باباش قل دومش انیل خانم ۱فعلا قصد نداره یکم پیشرفت کنه وهمچنان چهار دست پاس😏😏😏😏😏امروز در تاریخ ۲ اسفند ۹۸ آنیل خانم هم یهو ایستاد و راه رفت من فدای دوقدمیت برم اخه کلوچم😍😍😍😍😍😍خدایا خیلی خیلی ممنونم ازت بابت این نعمت خیلی بزرگت .......امروز در تاریخ ۴ اسفند ۹۸ خوشکل خانمم آنیل بدون کمک ایستاد و واسمون دلبری کرد ای جانم خودش چه ذوقی داشت😄😄😄😍😍😘😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
نميگيرن عزيزم بالا سه سال رو مهد ميگيرن

اخه با یه مهد صحبت کردم گفتن بالای یک سال و نیم  قبول میکنن ولی چون حالا تابستون هست و سرشون خلوت تر دخترم رو که یکسال و سه ماهش هست رو میپذیرن...ولی خب خیلی زیاد نگران هستم

کی گفته؟؟من از ۹ماهگی بچه مو گذاشتم مهد چون سرکار میرفتم

کجا میذاری خونتون کدوم شهر.....و شهریت چقدر نیگیرن ازت

برا خونه دار شدنمونصلواتبفرستین😍😘ناموسن صلوات بفرستین دیگه😏😍😍😍😍امروز در تاریخ ۲۶ بهمن سال ۹۸ عشقم گل پسرم امیرسامم برای اولین بار راه رفت و منو یهو شوکه کرد ای جووووونم الهی خدا حفظش کنه برا مامان و باباش قل دومش انیل خانم ۱فعلا قصد نداره یکم پیشرفت کنه وهمچنان چهار دست پاس😏😏😏😏😏امروز در تاریخ ۲ اسفند ۹۸ آنیل خانم هم یهو ایستاد و راه رفت من فدای دوقدمیت برم اخه کلوچم😍😍😍😍😍😍خدایا خیلی خیلی ممنونم ازت بابت این نعمت خیلی بزرگت .......امروز در تاریخ ۴ اسفند ۹۸ خوشکل خانمم آنیل بدون کمک ایستاد و واسمون دلبری کرد ای جانم خودش چه ذوقی داشت😄😄😄😍😍😘😘😘
2714
عزیزم چه مشکلاتی داشتید ؟

خیلی ضعیف و لاغر شده بود همشم سرما میخورد یبار مامانم سرزده رفت مهد وقتی بچه مو دید بهم گفت دیگه حق نداری بری سرکار منم کارم خصوصی بود اومدم بیرون دیگه کم کم خوب شد وزن گرفت هیچ کسی مثل خودت نمیتونه بچه تو نگه دار مگه اینکه کارمند باشی و مجبور باشی 

بیقراریش روزای اول طبیعیه حتی پیش پرستار یا مادر یا هر کس دیگه هم بذاری طبیعیه اولش بیقراری میکنن 

در مورد بیماری هم بچه رو یهو وارد محیطی میکنی که بالاخره ایزوله نیست بازم طبیعیه که مریض بشه اولش یعنی ممکنه بشه 

ولی درمورد تعویض نکردن پوشک و دارو دادن به بچه اصلا و ابدا من چنین تجربه ای ندارم خیلی خوب بود نگهداریشون

به مهد هم بستگی داره 

من در این زمینه از چشمام بیشتر بهشون اعتماد دارم اینم بگم حتی اگر کسی دارو به مهد بده که به بچه بدن قبول نمیکردن میگفتن کلا دارو دادن تو مهد ممنوع هست به هر طریقی حتی بچه مثلا اخرای مریضیش باشه هنوز در حال خوردن داروش باشه نمیدادن ما طوری تنظیم میکردیم ساعت داروشو که خودمون تو خونه بدیم

تند تند مریض شذن و که بخاطر کنار  هم بودن بچه ها اتفاق می افته و به نوع مهد کودک ربطی نداره، هر موقع بذارید سال اول مریضی زیاده، حتی الان مهد نره بعدا مدرسه بره ممکنه اینجور باشه 

داروی خواب اورم واقعا کمتر جایی ممکنه انجام بده، مهدی بذارید که دوربین داشته باشه بتونید چک کنید 

پوشک رو هم باید نشون بذین حساسین و تاکید کنید، 

کلا مهد خوشنام پیدا کنید، شلوغ نباشه زیاد، و مربی خوب 

نگران نباشید بالاخره اینم یه مرحله از زندگیه 

پسر من از یک سال و نیمه گی رفته مهد، خوب بوده راضی ام

2706