1373
1341
عنوان

مهد کودک برای شیرخوار

121 بازدید | 23 پست

خانم های عزیزی که بچه های زیر دوسالشون رو به مهد سپردن لطفا از تجربییاتون بگید ...من هم از بیقراری دخترم نگران هستم که نمونه و هم از نگهداری مهد ...با توجه به چیزایی که ادم میشنوه مثل داروی خواب اور و تعویض نکردن پوشک به موقع و تند تند بیمارشدن بچه ها ...به شدت فکرم درگیر شده ...

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

نميگيرن عزيزم بالا سه سال رو مهد ميگيرن

اخه با یه مهد صحبت کردم گفتن بالای یک سال و نیم  قبول میکنن ولی چون حالا تابستون هست و سرشون خلوت تر دخترم رو که یکسال و سه ماهش هست رو میپذیرن...ولی خب خیلی زیاد نگران هستم

1379
1376
عزیزم چه مشکلاتی داشتید ؟

خیلی ضعیف و لاغر شده بود همشم سرما میخورد یبار مامانم سرزده رفت مهد وقتی بچه مو دید بهم گفت دیگه حق نداری بری سرکار منم کارم خصوصی بود اومدم بیرون دیگه کم کم خوب شد وزن گرفت هیچ کسی مثل خودت نمیتونه بچه تو نگه دار مگه اینکه کارمند باشی و مجبور باشی 

بیقراریش روزای اول طبیعیه حتی پیش پرستار یا مادر یا هر کس دیگه هم بذاری طبیعیه اولش بیقراری میکنن 

در مورد بیماری هم بچه رو یهو وارد محیطی میکنی که بالاخره ایزوله نیست بازم طبیعیه که مریض بشه اولش یعنی ممکنه بشه 

ولی درمورد تعویض نکردن پوشک و دارو دادن به بچه اصلا و ابدا من چنین تجربه ای ندارم خیلی خوب بود نگهداریشون

به مهد هم بستگی داره 

من در این زمینه از چشمام بیشتر بهشون اعتماد دارم اینم بگم حتی اگر کسی دارو به مهد بده که به بچه بدن قبول نمیکردن میگفتن کلا دارو دادن تو مهد ممنوع هست به هر طریقی حتی بچه مثلا اخرای مریضیش باشه هنوز در حال خوردن داروش باشه نمیدادن ما طوری تنظیم میکردیم ساعت داروشو که خودمون تو خونه بدیم

دو درصد از مردم فکر میکنند، سه درصد فکر میکنند که فکر می کنند و ۹۵ درصد باقیمانده حاضرند بمیرند اما فکر نکنند...

تند تند مریض شذن و که بخاطر کنار  هم بودن بچه ها اتفاق می افته و به نوع مهد کودک ربطی نداره، هر موقع بذارید سال اول مریضی زیاده، حتی الان مهد نره بعدا مدرسه بره ممکنه اینجور باشه 

داروی خواب اورم واقعا کمتر جایی ممکنه انجام بده، مهدی بذارید که دوربین داشته باشه بتونید چک کنید 

پوشک رو هم باید نشون بذین حساسین و تاکید کنید، 

کلا مهد خوشنام پیدا کنید، شلوغ نباشه زیاد، و مربی خوب 

نگران نباشید بالاخره اینم یه مرحله از زندگیه 

پسر من از یک سال و نیمه گی رفته مهد، خوب بوده راضی ام

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1288

باید خودتو آماده کنی که ۶ ماه اول خیلی مریض میشه بچه ولی بعد از اون بدنش مقاوم میشه هر وقت هم ببری همین داستان رو داری حتی اگه کلاس اول هم بچه بخواد از محیط خونه جدا بشه بره پیش بچه ها بازم همینه

خودتو اصلا ناراحت نکن اگه مهد خوبی پیدا کنی بعدا باید به زور از مهد بکشیش بیرون بس که بهشون خوش میگذره 

دو درصد از مردم فکر میکنند، سه درصد فکر میکنند که فکر می کنند و ۹۵ درصد باقیمانده حاضرند بمیرند اما فکر نکنند...
1364