2726

چیز خاصی نیست ..فقط کسایی که مینور هستن فک کنم البته..باید فولیک اسید مصرف کنن بجای قرص آهنی که خانما میخورن برا کمخونی..چون مینور کمبود آهن نیستش

کار خوبه خدا درست کنه..😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مشکلی نیس فقط اگه دوتا مینور باهم ازدواج کنن بچه شون تالاسمی ماژور میگیره و کم خونی شدید میگیره

نخیر قطعی نیست.

۲۵ درصد ماژور میشه ۷۵ درصد نمیشه. ما خودمون زوج مینوریم

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
من خودم مینورم چیز خاصی نیست یعنی خانوادمم کلن مینوریم

مینور ینی چی

پیامی به بنده های دل شکسته از طرف پروردگار     من هستم... هنوز خدایت همان خداست! هنوز روحت از جنس من است! اما من نمی خواهم تو همان باشی! تو باید در هر زمان بهترین باشی.نگران شکستن دلت نباش! می دانی؟ شیشه برای این شیشه است چون قرار است بشکند. و جنسش عوض نمی شود و می دانی که من شکست ناپذیر هستم و تو مرا داری برای همیشه! چون هر وقت گریه می کنی دستان مهربانم چشمانت را می نوازدچون هر گاه تنها شدی، تازه مرا یافته ای چون هرگاه بغضت نگذاشت صدای لرزان و استوارت را بشنوم، صدای خرد شدن دیوار بین خودم و تو را شنیده ام! درست است مرا فراموش کردی، اما من حتی سر انگشتانت را از یاد نبردم! دلم نمی خواهد غمت را ببینم می خواهم شاد باشی این را من می خواهم تو هم می توانی این را بخواهی خشنودی مرا من گفتم : وجعلنا نومکم سباتا (ما خواب را مایه آرامش شما قرار دادیم) و من هر شب که می خوابی روحت را نگاه می دارم تا تازه شود نگران نباش! دستان مهربانم قلبت را می فشارد.شب ها که خوابت نمی برد فکر می کنی تنهایی ؟ اما، نه من هم دل به دلت بیدارم! فقط کافیست خوب گوش بسپاری! و بشنوی ندایی که تو را فرا می خواند به زیستن
واقعا ..چجورین ایشون علائم بی خوصلگی و زود عصبی شدن دارند؟

اره داره ،بی حسی دست .کم حوصله .خودش میدونه مشکلش کجاست .اسید فولیک میخوره .البته الان پسرمم داره .برادر شوهرمم داره دخترشم کم خونه مینوره 

کاش همین الان خدا میگفت هرچی تو بخوای .
اووو چه مشکل حادی😂 شوهرم و خانوادش همه مینورن😂 تازه منم مینورم. زوج مینوریم. ازدواجم کردیم فقط آ ...

یعنی سراولین بارداریت بچه سالم بود؟اگه اینطوره روزی هزار بارسجده شکر به جا بیا. چون دوست من زوج مینور هست تا حالا سه بار سقط جنین کرده چون جنینش ماژور بوده دیگه ج ات نداره با داربشه خیلی اذیت شده 

اووو چه مشکل حادی😂 شوهرم و خانوادش همه مینورن😂 تازه منم مینورم. زوج مینوریم. ازدواجم کردیم فقط آ ...

مگه میشع..اگه هم شوهرت هم خودت مینور باشی که بچه ها سالم نمیشن..تالاسمی میشن خدایی نکرده..

گلی جان فک کنم اشتباه میکنی..فقط شوهرته که مینوره ..فک کنم تو کمخونی داری فک میکنی خودتم مینوری 

کار خوبه خدا درست کنه..😍😍😍
2706