1373
1341
شماره تلفن گذاشتی اینجا ؟😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

فکر کنم پسره

۴ چیز که حوا نتوانست به آدم بگوید ۱-آدمت میکنم ۲_از شوهرای دیگران یاد بگیر ۳_قبل از تو صد تا خواستگار داشتم ۴_میرم خونه ی مامانم' خوشبحال آدم  

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1350

روز به روز نی نی سایت داره عجیب تر میشه😐😑

با افتخار مـــن یه دختر کیپاپر و اوتاکوام ....و به قانون جذب و کارما هم ایمان دارم(از خنده جاهلان نخواهم ترسید...برخنده این زمانه خواهم خندید ... من بر سر هدف خود خواهم ماند تاکور شود هرآنکه نتواند دید...) 1خرداد ماه 98 گیاهخواری رو شروع کردم  و با اینکه 17 سالمه انگار دوباره متولد شدم😊😀👈اين نصيحت بشنو از من اي عزيز قرص و دارو را تماماً دور ريز درد خود با ميوه ها درمان نما كار مشكل را بسي آسان نما..سیبو انگور و انار و ميوه جات هم غذا هستند و هم راه نجات 😍😀😀                                                                         

خطتو عوض کن هرچه سریعتر😐وگرنه بیچاره میشی

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻
1376

انجل جان 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂نمیدونم چرا خندم گرف

انقد بدم‌ میاد از ایناکه میگن‌ میگذره یادت میره،  بفرما من الان یادم نرفته  
خطتو عوض کن هرچه سریعتر😐وگرنه بیچاره میشی

از قصد شماره گذاشته

۴ چیز که حوا نتوانست به آدم بگوید ۱-آدمت میکنم ۲_از شوهرای دیگران یاد بگیر ۳_قبل از تو صد تا خواستگار داشتم ۴_میرم خونه ی مامانم' خوشبحال آدم  
1378
هااان؟؟؟؟؟

😐😐😐😐

دیگه جذابیتم حدی داره من شورشو در اوردم😅من حتی اگه قلبمم منت تپیدن بزاره درش میارم 😒 هفت میلیارد ادم تو این سیاره هست یکیش لیاقت مارو نداره ایـــــ بابا😎تو زندگیت 3 چیزو هرگز فراموش نکن -1-من -2-من -3-من*یکی فراموش کرد به مالکوت اعلا پیوست😂
یعنی پسره؟🤔انقدم هول بود کلی غلط املایی داره😅😅 از هول  حلیم نیفته تو دیگ

آره دیگه چه دختری میاد شماره میزاره اینجا اصلا جواب هم نمیده

به جای عمل عنل ابدو برو ببین مغزت سالمه یا نه😐

دیگه جذابیتم حدی داره من شورشو در اوردم😅من حتی اگه قلبمم منت تپیدن بزاره درش میارم 😒 هفت میلیارد ادم تو این سیاره هست یکیش لیاقت مارو نداره ایـــــ بابا😎تو زندگیت 3 چیزو هرگز فراموش نکن -1-من -2-من -3-من*یکی فراموش کرد به مالکوت اعلا پیوست😂
آره دیگه چه دختری میاد شماره میزاره اینجا اصلا جواب هم نمیده

حالا کی میاد به این زنگ بزنه😐😂

حالا کی میاد به این زنگ بزنه😐😂

نمیدونم والا بالاخره یکی پیدا میشه

1339