2726

چی بگییریم؟

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍
مديكور خيلي درسته

دوستم زد دوتاش مثبت شده رفته از گفتن منفیه

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره واسه منم مثبت کاذب داشت ،لاوین رز هم مثبت کاذب داشت واسم 

وا پس چ مارکی بزنیم

دوستم زد دوتاش مثبت شده رفته از گفتن منفیه

والا من بدبخت هر دوبارم ناخواسته باردار شد بي بي چك مديكور نشون داد 😐 با يه هاله كمرنگ ولي مثبت بود

هرگز زنداني گذشته ات نباش، آن فقط يك درس بود نه حبس ابد...

من زدم منفی شد ولی پریودم نشدم😞مدیکوربود

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜
حاملگی رو نشون میده ،فقط زیادی حساسه ،مثبت کاذب داره

چ بی بی چکی بگیرم؟

شايد تاريخ گذشته بوده

مگه بی بی هم تاریخ داره😟

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜
2706