1345
1341

اقا من يه شركتي حسابدار بودم 

قرار شد ٢ماه برم بهم كار ياد بده بعدش بيمه كنه و حقوق بده

٣ماه رفتم حقوق خيييييييييلي جزيي ميداد مينداختي جلو بچه قهر ميكرد من فقط ميرفتم كه كارو ياد بگيرم خيلي ادم بيشعور و بي منطق بود يعني عوضياااااا روز اخر من گفتم نميام صداشو گرفت سرش احمق منم اومدم.

ليوانم اونجا جا مونده يه دستبند الكي اونم پيش من

حالا هي بمن زنگ ميزنه پيام ميده بيا وسايلاتو ببر دستبند منم بيار

منم جوابشو نميدم انقدررررررر ازش زده شدم و ادم بديه

حالا زنگ زده به معرفمون شكايت منو كرده امروز

جالب اينجاس بعد منم همكارم ازونجا درومد اونم توپش پر بود حالا اسمس بدم چي بگم بهش كه عن بشع؟؟؟؟؟؟؟

يه متني نوشتم ببنيد خوبه بفرستم؟

آنان كه “عشق" پيدا ميكنند حالشان خوب مي شود و آنان كه "موفقيت" پيدا ميكنند روزگارشان ... اما هيچ كدام موفق نمي شوند ، خوشبختي سهم كساني است كه موفقيت و عشق را توام داشته باشند 🌸❤️زندگي هممون توام از عشق و موفقيت🌸❤️

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

چ‌متنی

من زندگی سختی داشتم از بچگی،وقتی نامزد کردم وارد یه مرحله جدید از سختی زندگیم شدم چون فکر میکردم از چاله در اومدم افتادم تو چاه!چون فکر میکردم تو انتخابم اشتباه کردم ،اما اشتباه فکر میکردم نامزدم عاشقانه پای تمام بد خلقی هام ایستاد حتی حاضر شد خودشو بکشه تا من از دستش راحت شم!!! چون میگفت نمیتونم زنده باشم و‌تو مال من نباشی⁦❤️⁩تو حرم امام حسین (ع) از آقا خواستم که اگه با این مرد خوشبختم و اونم با من خوشبخته مهرشو بندازه به دلم و انداخت!!!ازدواج کردیم و سختیای زندگیم تموم شد الان خوشبخته خوشبختم فقط بچه میتونه خوشبختیمو کامل تر کنه ،حالا که تا اینجا اومدی و امضامو خوندی برای مامان شدنم صلوات میفرستی؟خیلی حیفه شوهرم بابا نشه 😔لطفا برامون دعا کن مامان بابا بشیم⁦❤️⁩
1350

خانوم محترم ما ديگه هيچ كاري با شما نداريم هرچي ام بينمون هست تموم شده ، لطفا نه ديگه مزاحم من بشيد نه مزاحم دوستم ... كه خدايي نكرده مجبور نشم به عنوان مزاحم تلفني ازتون شكايت كنم.

دستبندتونم ميدم راننده آژانس بياره بده نگهباني.

لطفا اون ٢٠ تومن قرضي كه بمن داريد رو واريز كنيد.

آنان كه “عشق" پيدا ميكنند حالشان خوب مي شود و آنان كه "موفقيت" پيدا ميكنند روزگارشان ... اما هيچ كدام موفق نمي شوند ، خوشبختي سهم كساني است كه موفقيت و عشق را توام داشته باشند 🌸❤️زندگي هممون توام از عشق و موفقيت🌸❤️

عزیزم خب شاید دستبندش یادگاری بوده و برای اون ارزش معنوی داره هرچقدر ارزون باشه 

مالشو طرف میخواد

بی تو عباس رقیه رفت بر اسیری‌اش/ ضربه‌هایی بخورد بر دندان‌های شیری‌اش/ خیزران و سر زینب، سجاد و مریضی‌اش/ شام و رقاصه‌و تشت و صحبت کنیزی‌اش/عباس تا تو رفتی دشمنت نیرو گرفت/ یار زینب دست بر زانو گرفت/تا تو رفتی دست دشمن باز شد/ پای گلچین هم به گلشن باز شد/ تا تو رفتی چشم دشمن شور شد/ گفت سوغاتی ما هم جور شد/ عباس تا تو بودی خیمه‌ها آرام بود/ دشمنت در کربلا ناکام بود/ تا تو رفتی دشمنت شاداب شد/ تا تو رفتی تازیانه باب شد/ عباستا تو رفتی حرمله تحریک شد/ وقت ذبح کودکان نزدیک شد/ عباستا تو رفتی شاه دین بیچاره شد/ مادر اصغر دگر آواره شد/ تا تو رفتی عباس، حرمت زینب شکست/ خاک روی معجر زینب نشست/ تا تو رفتی خیمه بد اقبال شد/ دلبر تو راهی گودال شد/ تا تو رفتی ناله زد هل من معین/ خورد با صورت غریبانه زمین/ ناکسی چکمه به پا خنجر به دست/ آمد و برسینه‌ی مولا نشست/ تا تو رفتی پیرمرد هم شیر شد/ چون عصایش دست او شمشیر شد/ تا تو رفتی گوشها پاره شدند/ دختران بی‌کس و آواره شدند/ تا تو رفتی معجران غارت شدند/ کوفیان همه بی‌غیرت شدند/ تا تو رفتی کوچه سنگ باران شد/ سر به روی نیزه‌ها مهمان شد...               عباس           کوفیان چه شورو هیزند و همه بی‌چشم‌رو/ زینبت را ببرند بازارو کوچه، کو به کو......                       "اَلحَمدُلله الَّذی جَعَل اَعدائَنامِنَ الحُمَقاء" صحیفه‌ی سجادیه      شیعه‌ی حیدری‌ام الحمدالله

بگو 

سلام لیوانم ارزونی خودت ،نمیخوامش 

دستبندتونم میدم به معرف یا یکی دیگه  واستون بیاره 

خدانگه داررر

انقد بدم‌ میاد از ایناکه میگن‌ میگذره یادت میره،  بفرما من الان یادم نرفته  
دستبندش پیشت چیکار میکنه 😐 حالا لیوان قابل قبول 😁

يه بار رفته بوديم ماموريت ميخواست وضو بگيره تو كيف من جا موند

😐

من زندگی سختی داشتم از بچگی،وقتی نامزد کردم وارد یه مرحله جدید از سختی زندگیم شدم چون فکر میکردم از چاله در اومدم افتادم تو چاه!چون فکر میکردم تو انتخابم اشتباه کردم ،اما اشتباه فکر میکردم نامزدم عاشقانه پای تمام بد خلقی هام ایستاد حتی حاضر شد خودشو بکشه تا من از دستش راحت شم!!! چون میگفت نمیتونم زنده باشم و‌تو مال من نباشی⁦❤️⁩تو حرم امام حسین (ع) از آقا خواستم که اگه با این مرد خوشبختم و اونم با من خوشبخته مهرشو بندازه به دلم و انداخت!!!ازدواج کردیم و سختیای زندگیم تموم شد الان خوشبخته خوشبختم فقط بچه میتونه خوشبختیمو کامل تر کنه ،حالا که تا اینجا اومدی و امضامو خوندی برای مامان شدنم صلوات میفرستی؟خیلی حیفه شوهرم بابا نشه 😔لطفا برامون دعا کن مامان بابا بشیم⁦❤️⁩
1288
عزیزم خب شاید دستبندش یادگاری بوده و برای اون ارزش معنوی داره هرچقدر ارزون باشه  مالشو طرف ...

عزيزم ميدم اژانس ببره من كه نگفتم نميدم

مرده یا زن ؟

زن

عزيزم ميدم اژانس ببره من كه نگفتم نميدم

هر وقت ۲۰‌تومنو واریز کرد  دستبندو بده پیک ببره هزینشم بگو از خودشون بگیر 😂

بده یکی ببره بده بهش لیوانتم نمیخاد بیاره اصن

ليوانم بخوره تو سرش

ميخام فقط عنش كنم بگيد چي كنم

دستبندش دست شما چیکار می کنه آخه؟

نوشتم بالا

1364