2703
2553
عنوان

کیا مهر و شهریور زایمانشونه؟🍼🍼🍼🍭🍭👼👼👯👯

| مشاهده متن کامل بحث + 207 بازدید | 39 پست
آخرین پریود من 9 مهر بوده.چرا تاریخ زایمانمون اینقدر تفاوت داره؟شما طبیعی هستی یا سزارین؟

طبیعی هستم اگ ۹ دی بودی ک دو روز فرقمونه😐😐😐😐

خشونت علیه زنان ؛  همیشه یک چشم کبود    و دندان شکسته    و دماغ خونی نیست!                  خشونت اضطرابی ست که در جان زن است؛ که فکر میکند باید     لاغرتر باشد،  چاق تر باشد،  زیباتر باشد،  خوشحال تر باشد،  سنگین تر باشد،  خانه دارتر باشد،  عاقل تر باشد!                        خشونت آن چیزی است که زن نیست و فکر میکند باید باشد.                                                         خشونت آن نقابی است که زن به صورتش میزند تا خودش نباشد تا برای مرد کافی باشد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مال من اینا رو اضافه کن ب علاوه گلاب ب روت استفراغ....از اول حاملگیم یکسره دارم بالا میارمم

این دیگه خیلی بده ادم از بارداریش حالش بد میشه 

خشونت علیه زنان ؛  همیشه یک چشم کبود    و دندان شکسته    و دماغ خونی نیست!                  خشونت اضطرابی ست که در جان زن است؛ که فکر میکند باید     لاغرتر باشد،  چاق تر باشد،  زیباتر باشد،  خوشحال تر باشد،  سنگین تر باشد،  خانه دارتر باشد،  عاقل تر باشد!                        خشونت آن چیزی است که زن نیست و فکر میکند باید باشد.                                                         خشونت آن نقابی است که زن به صورتش میزند تا خودش نباشد تا برای مرد کافی باشد...

من شهریور

مشکل خاصی ندارم فقط شبا واسه خواب اذیت میشم وصبحا که بیدار میشم کمردرد دارم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2456
2714
من 7 کیلو.هفته 33 نی نی 1800 بود که دکتر گفت کمه.باید 2 کیلو باشه.برام لیدی میل و ... داده.

ب من گفت ۳ هفته دیگه بیا...الان هفته بعد باید برم ک میرم تو ۳۴الان ۳۳ هفته ام....۱۸۰۰کجاش کمه اخه تا اخر بچه وزن میگیره ۷ هفته داشتی ک انقد بود 

من سزارینم معدمم خیلی میسوزد غذا هم درست نمیتونم بخورم کلا ازاول بارداری 5 کیلو وزن اضافه وردم😐

کاربر قدیمی ام 😄ترکیدم😄 میشه برای سلامتی شوهرم که برای کارش جونشا کف دستش گذاشته و میره کاریه صلوات بفرستی💗🤲
راستی با عرض معذرت شما نزدیکی دارین؟هفته ای چند بار؟

من ندارم...

از هفته دیگه که ۳۸ هفته میشم میخوام رابطه رو شروع کنم واسه زایمان خوبه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

اره هفته ایی ۴بار ولی جدیدا کمش کردم چون ی کوچولو انقباض لحظه ایی میگیرم ک میگن خوب نیست 

دیر به دیر میترسه سمتم بیاد😅☺😆

کاربر قدیمی ام 😄ترکیدم😄 میشه برای سلامتی شوهرم که برای کارش جونشا کف دستش گذاشته و میره کاریه صلوات بفرستی💗🤲
2706